Zdroje: FlyQuest
in

FlyQuest myslí i na ženy

FlyQuest v úterý představila první esportové oblečení pro ženy

Nová edice oblečení nazvaná FlyQuest Women´s Flightwear, se skládá ze sportovní podprsenky, legín, mikiny s kapucí, šortek a dalších kousků. Všechny produkty byly navrženy ženami v organizaci FlyQuest pod vedením COO Tricie Sugity.

„Jsme opravdu nadšeni, že můžeme představit první edici dámských produktů,“ řekla Sugita. „Tento  projekt jsme začali již v loňském roce, protože jsme chtěli dát ženám v esportu více možností. Každý kus v této řadě byl navržen od základů ženami FlyQuestu pro ženy, které se chtějí cítit pohodlně a sebejistě v tom, co nosí. “

Zdroje: FlyQuest

FlyQuest, který je zainteresovaný v League of Legends a Fortnie, byl založen v roce 2017 a je relativně novým v tomto odvětví. Flyquest při vytváření dámské edice spolupracovala s neziskovou organizací Women for Women International, která se snaží pomáhat ženám v zemích postižených válkou nebo jinými konflikty.

FlyQuest věnuje 50% zisku právě této organizaci.  FlyQuest bude také podporovat pět žen v celoročním vzdělávacím programu, který se zaměřuje na odborné a obchodní dovednosti, zdravotní výchovu nebo emocionální a sociální podporu.

FlyQuest Women´s Flightwear bude v prodeji již 24. května na webových stránkách FlyQuest.

Zdroje: dotesports.com

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor