in ,

Fnatic poráží G2 Esports, samotný zápas ukončil napínavý base race

Poté, co se tým Fnatic vrátil do formy, ho čekala velká zkouška, a to G2 Esports. Zápas skončil těsným base racem, tým Fnatic byl úspěšnější.

Poslední dobou se evropský celek Fnatic dostává do formy, mohli jsme vidět několik přesvědčivých výkonů. Včerejší den si tým Fnatic musel projít těžkou zkouškou, jelikož hráli proti G2 Esports s bývalým midlanerem Fnatic Rasmusem „Caps“ Wintherem.

Fnatic vstoupili do zápasu parádně, dokázali zabít s čtveřicí hráčů dvojci hráčů z G2. Hra se poměrně zkomplikovala, když si toplaner G2 Esports Martin „Wunder“ Hansen dokázal sám zabít Gabriela „Bwipo“ Raua.

Týmu Fnatic vyšel skvěle pick Karthuse do lesa, který dokázal zajistit spoustu zabití. Bohužel pro tým G2 Esports už tak dobře nevyšel pick Zeda na mid pro Rasmuse „Caps“ Winthera. V jedné chvíli se ocitnul v zápase se skóre 1/6/1, zápas nakonec ukončil se skóre 4/6/3.

Je také třeba podotknout, že to byla premiéra pro Hampuse „Promisq“ Abrahamssona v dresu G2 Esports.

Po první polovině zápasu to vypadalo jako jednoznačná záležitost, ale jak známe G2 Esports, tak zápas dokázali zdramatizovat a zápas vedl až takzvanému bace racu (Bace race – situace, když oba týmy jdou zničit nexus druhého týmu. Vyhrává ten, kdo ho zničí rychleji – pozn. red.). Ten nedopadl nejlépe pro tým G2 Esports a Fnatic si odnáší z napínavého utkání vítězství. Tým Fnatic tuto hru hrál velice sehraně, až na pár momentů. Je třeba vyzdvihnout výkon Zdravetse „Hylissang“ Galabova, který se svým Rakanem (2/2/9) poháněl tým Fnatic k vítězství.

Po zápase tým Fnatic zvěřejnil na svém twitteru anketu o nejlepšího hráče utkání.

 

Zdroje:  esportsbets.com/

Pítr

Článek napsal Petr Dutko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor