in

Fnatic totálně pohořeli proti Vitality s Kikisem v sestavě

Mezi hlavní slabiny týmu Vitality patří tento rok neschopnost zvrátit špatně rozehraný zápas a vrátit se po špatném začátku zase zpět. Ale zdá se, že když se k týmu připojil jejich nový jungler Mateusz “Kikis” Szkudlarek, mohou tuto nelichotivou statistiku změnit. Jak se ostatně stalo v zápase proti Fnatic. Po špatném začátku tým Vitality své soupeře z Fnatic rozdrtil a získal cenný skalp úřadujících šampionů EU LCS (European League of Legends Championship Series).

E-sportovní hvězda Kikis

Je to již podruhé, kdy Kikis zapůsobil jak výrazné osvěžení a ukázal se jako rozdílový hráč, který dokáže i přes evidentní nedostatky týmu výrazně pomoci. Tyto poznatky rozhodně nepotěší jiného hráče Erberka Demira (alias Gilius), který soutěží na stejné pozici. Pro Vitality se však jedná o krok správným směrem.

Fnatic překvapivě neměli svůj den

Při vší úctě k parádnímu výkonu Vitality a Kikise je však třeba také podotknout, že Fnatic neodehráli dobrý zápas. Hráč Paul “sOAZ” Boyer se ze své pozice teleportoval příliš pozdě, zatímco jeho přímý soupeř z týmu Vitality Lucas “Cabochard” Simon-Leslet se do boje zapojil dříve a byl takříkajíc ve správný čas na správném místě.

Následovaly další zvláštní situace, jako například když Gabriel “Bwipo” Rau více méně rezignoval během bojů na použití svého Galio Ultimate. Dobrý výkon nepodal ani další člen Martin “Rekkles” Larsson a tak by se dalo pokračovat. Fnatic zkrátka podal mizerný výkon ve všech směrech a za neúspěchem rozhodně nestojí špatný den jednoho hráče, nýbrž celého týmu.

Zdroje: Dotesports.com, Riot Games

 Dominik Wetter

Článek napsal Dominik Wetter

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor