in

Fortnite představuje Chiller trap!

Epic Games představili novou trapu, kterou budou moci hráči ve Fortnite použít a hráči už vymýšlejí zajímavé strategie a způsoby, jak ji co nejlépe využít.
Novinka Chiller trap je běžná past, která se dá umístit na podlahu, stěny, nebo stropy. Když ji někdo aktivuje, ať už jste to vy, nepřítel, nebo spojenec, aktivují se vám na nohách ledové kostky, které vám umožní klouzat po mapě.

Takže namísto zpomalení, nebo dokonce zmrazení každého kdo pastí projde, jak většina hráčů před jejím představení myslela, Chiller trap vás naopak zrychlí. Hráči již nalezli hned několik skvělých způsobů, jak této novinky patřičně využít.
Pokud například umístíte poblíž hrany hory, nebo kopce, tak můžete následně klouzat z plošiny a dosáhnout tak při „sjezdu“ hory pořádné rychlosti.

Dokonce i když jste na rovné ploše, můžete pomocí této strategie zvyšovat svou rychlost a to za pomocí jednoduché konstrukce skládající se z rampy, podlahy a pyramidy. Stačí když umístíte Chiller trap na podlahu a postavíte se na něj. Jakmile získáte „ledové boty“ skočíte na vrcholek pyramidy a prostě se sklouznete dolů. To vám může pomoci například v náročných situacích, jako když se budete potřebovat dostat z bouře.

To se však zdá být jen špičkou ledovce, pokud jde o vymýšlení nových taktik zahrnující tuto novinku. Jsme přesvědčení, že se najdou další a další hráči, kteří objeví nové a zajímavé způsoby jak jej využít, to ukáže jen čas.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor