in

Fortnite přišlo s novinkou – THE BLOCK

Nejlepší výtvory z Creative módu budou nyní umístěny přímo na ostrově pro Battle Royale.

 

Nejnovější mód Creative, který byl před pár dny představen, je určen zejména pro hráče, kteří se baví kreativní stránkou hry. Nelze zde střílet ani dosáhnout vítěztví. Nově však byl představen THE BLOCK, což je malá soutěž pro hráče z Creative módu, jak zasáhnout přímo do podoby ostrova pro Battle Royale.

Pokud bude výtvor zvolen komunitou a bude splňovat určitá kritéria, nahradí tato kreace betonový panel, který je nyní na místě Risky Reels na virtuálním ostrově.

 

  • Na úvod zde uvedu podmínky, která je potřeba splnit, aby i třeba Váš výtvor byl vystaven: Objekt nesmí přesáhnout rozměry 25×25 jednotek a musí být vytvořen na placatém základu, nikoliv v kopci.
  • Čím originálnější tím lepší. Vždy je lepší vytvořit něco zcela nového než kopírovat ostatní.
  • Pamět při stavění by neměla přesáhnout 50.000. Efektivita je zde hned na druhém místě za kreativitou.
  • Limit pro stavění do výšky zde není, ale hráči by měli brát v potaz rozměry ostatních objektů ve hře.
  • Můžete využít jakékoliv dostupné komponenty.
  • Není třeba určovat kde se budou objevovat zbraně či truhly. Tyto aspekty už případně dořeší přímo tvůrci při nahrávání do hry.

 

Žádná další omezení již nejsou a fantazii se meze nekladou. Pouze samotné studio Epic Games uvedlo, že je třeba, aby stavba byla v souladu s jejich morálních kodexem. Nesmí obsahovat vulgární vyobrazení a podobné záležitosti.

Celá tato událost již přilákala spoustu tvořivých hráčů a tak se do budoucna můžeme těšit na skutečně zajímavé nápady, již nyní je jich na serveru Reddit velké množství. Pokud se chcete také zůčastnit stačí vytvořit příspěvěk na sociálních sítích s krátkým videem či screenshoty a označit ho hashtagem #FortniteBlockParty.

 

Admini už potom budou sami prohledávat sociální sítě a vybírat kandidáty pro zveřejnění Blocku. Pokud pak budete vybráni, Fortnite bude promovat vaše sociální sítě a budete mít své jméno přímo v módu Battle Royale.

 

Prokop Krčma

Zdroje: EpicGames

 

Článek napsal Prokop Krčma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor