in

Fortnite zprávy: Ostrov z Loot Lake se vznáší!

Sága tajemné fialové kostky, jenž se objevila ve Fortnite pokračuje i v šesté sezóně. Nová, šestá sezóna startuje a tajemná kostka nyní zapříčinila, že ostrov, který stál uprostřed Loot Lake již na jeho hladině neuvidíme. Bude se totiž pohybovat nad ní.

Dne 19. září se krychle ponořila do jezera, což zapříčinilo, že se voda zbarvila na fialovou a začali se na její hladině zobrazovat podivné symboly, které byly vidět i na samotné krychli.
Barva a symboly však nebyly zdaleka vším co se s jezerem stalo. Jezero totiž přestalo být jezerem jak ho každý znal. Stal se z něj obří, fialový odrazový můstek. Když si chtěl někdo skočit zaplavat, vymrštilo ho to do nebe.

Nový trailer pak odhalil, že poté co ostrov vzlétl nad místo na kterém doposud stál, kostka zůstala přichycena na dno létajícího ostrova ve své původní podobě.

Mnoho fanoušků Fortnite by rádo vědělo, co se skrývá za touto tajemnou kostkou a nyní dostali alespoň nějakou odpověď. Doposud však o krychli nevíme prakticky nic, ale je jasné, že Epic Games mají pro šestou sezónu připraveno spoustu triků v rukávech.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor