in

Fotbalový tým Wolverhampton Wanderers FC vstupují do světa esportu

Wolverhampton Wanderers FC (Wolves), profesionální fotbalový klub, který v současnosti hraje v první divizi anglické ligy, vstoupil na scénu FIFA esportu.

Wolves potvrdil svůj vstup do esportu se společností Bundled, jednou z předních evropských konzolních herních agentur. Bundled v současné době spravuje 20 profesionálních esport týmů pro některé z největších fotbalových klubů, včetně Ajaxu a Feyenoordu.

„Růst esportů je neuvěřitelný.“ uvedl Russell Joins, vedoucí marketingu ve Wolves. „vstup na tento trh představuje pro klub obrovskou příležitost spojit se s fanoušky novými a vzrušujícími způsoby.“ dodává.

Wolves plánují zpočátku soustředit své úsilí soutěžením v EA FIFA. Klub není první, který si esport zamiloval. Aston Villa FC, profesionální fotbalový klub, který v současné době hraje ve druhé divizi anglické ligy, vstoupil do esportu prostřednictvím zahájení zcela nového turnaje v květnu tohoto roku.

Jsme zvědaví, jaké úspěchy tým čeká. Momentálně však musí postupovat krok po kroku v aklimatizaci do esportu, než získá první tituly.

Zdroje: dotesports.com, Bundled

 Jiří

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor