in

Gregan Ellis mluví o tom, proč vzal teenagera Scrub Killa

Manažer a kouč organizace Vitality Mike „Gregan“ Ellis, který se stará o složení týmu pro Rocket League, věří, že po angažování 15leté e-sportovní hvězdy Kylea „Scrub Killa“ Robertsona patří mezi aspiranty na titul. Alespoň to prohlásil v pořadu OMEN Esports Report.

„Všechny týmy jdou po Dignitas. Tak mezi nás přišel Scrub Killa a myslíme si, že by nám mohl pomoci tým Dignitas porazit. Mezi naše hlavní cíle patří zisk titulu mistra světa v každé hře, ve které to jde,“ řekl Gregan.

 

Otřese Scrub Killa suverenitou Dignitas?

Tým Dignitas patří mezi úřadující světové šampiony v Rocket League a nejlepší tým uplynulého roku, přičemž červnový titul získal proti NRG. Příchod Scrub Killa je však mnohými chápan jako správný manažerský krok. Tento hráč je považován za jednu z největších a nejlepších individualit tohoto sportu, a měl by do týmu dodat potřebnou kvalitu při “honu” na Dignitas. Teprve v květnu dovršil 15 let, což byla jeho vstupenka do Rocket League Championship Series a souhra s profíky Victorem „Fairy Peak“ Locquetem a Philipem „pasch90“ Paschmeyerem ho dostala natolik, že oficiálně vstoupil do týmu.

„Už teď vám můžu říct, že Scrub bude další superstar Rocket Lague. A jestli se v budoucnu pustí do dalších her, jako jsou například střílečky z pohledu první osoby (FPS), bude patřit mezi nejužší špičku současné mladé herní generace,“ řekl Gregan.

 

Pořad OMEN Esports Report

Gregan takto mluvil v pořadu OMEN Esports Report, ve kterém se řešili také otázky fyzické kondice týmu, psychická odolnost během zápasů nebo jaké to bylo zakládat nováčkovský tým pro Rocket League.

V rámci show došlo také na povídání o očekávané hře Battlefield 5 od EA, byly odhaleny některé exkluzivní záběry hry z Gamescomu a celou řadu dalších novinek ze světa e-sportu.

 

Zdroje: dotesports.com

 Dominik Wetter

Článek napsal Dominik Wetter

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor