in

Grimstroke a Mars – seznamte se s novými hrdiny Dota 2

Jedna z nejoblíbenějších on-line her současnosti Dota 2 rozšiřuje portfolio hrdinů. 24. srpna bylo oznámeno, že do hry zavítá dvojice zbrusu nových postav. Ještě větší peckou je, že Grimstroke se ve hře objevil už téhož dne.

 

Grimstroke a jeho schopnosti

Grimstroke dostal od svých vývojářských sudiček do vínku 4 unikátní spelly, přičemž mezi nejzajímavější patří Soulbind. Při použití tohoto kouzla dojde k vytvoření spojení mezi nepřátelským hrdinou a dalším nejbližším spojencem, přičemž tato vzájemná vazba jim brání v postupu. Kouzlo se přenáší automaticky, takže stačí zasáhnout pouze jednoho nepřítele. V rámci týmu je Grimstroke se svými schopnostmi vhodný především na pokrytí “Doom” a “Laguna Blade” a komb a dalších situací, pro které je výhodnější bojovat na dálku. Druhý hrdina Mars je v tuto chvíli obestřen tajemstvími.

 

Další informace od Valve

Nebylo to však jediné odhalení, ke kterému došlo při akci The International. Kromě turnajové části bylo na letošním 8. ročníku oznámeno také příjemné překvapení pro všechny návštěvníky. Generální ředitel společnosti Valve Gabe Newell oznámil, že každý účastník dostane kopii očekávané karetní hry Artifact zdarma, stejně jako přístup do beta verze, která přijde ještě v tomto roce.

Zdroje: Dotesports.com

 Dominik Wetter

Článek napsal Dominik Wetter

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor