in

Gunrunners mistry České republiky v CSGO

Překvapení se nekonalo a podle očekávání jsou Gunrunners mistry České republiky.

 

Očekáváné grandfinále mezi legendárním týmem eSuba a momentálně nejlepším CZ/SK celkem Gunrunners sledovalo zaplněné brněnské výstaviště. A že se bylo na co dívat. Vyrovnaný duel nabídl skvělý Counter-Strike.

 

První mapu vybrala eSuba a šla si pro Inferno. Trenér modré krve se nechal slyšet, že jestli chtějí toto grandfinále zvládnout, musí bezpodmínečně získat první mapu pro sebe. Začali skvěle, první pistolové kolo šlo na jejich stranu. Nadšení vystřídal šok, kdy eSuba prohrála druhé kolo proti čistému eku. Nervozita dělá svoje. Gunrunners se dostali do mírného trháku, ale soupeřům se povedlo první polovinu vyrovnat.

 

Nakonec eSuba svojí T-side zakončila na skóre 7:8. Ve druhé půlce přišly ze strany právě eSuby nesmyslné chyby a to byla pro skvěle hrající Gunrunners voda na mlýn. Skvěle fragující frozen přispěl s 27 killy k vítězství svého celku na první mapě 16:11.

 

 

Gunrunners si pro sebe vybrali Train. Mapu, na které předvádí stabilně skvělé výkony. Esuba opět začala skvěle. Vyhrála první pistolové kolo a naděje fanoušků rostla. Hlavně díky hře Zedka, který celou sérii předváděl skvělý výkon, dokázala eSuba na picku svého soupeře držet krok. První polovina sice skončila pro eSubu katastrofálně 4:11, ale na CT-side se dokázal zvednout a skóre pomalu dotahovat. Nejblíže byla vyrovnání za stavu 12:10. HenkyG ale promarnil skvělou přiležitost na 1v2 clutch a se sebevědomím týmu to zamávalo.

 

Modrá krev ještě dokázala odvrátit championship pointy, ale to bylo vše. Za stavu 15:13 šli Gunrunners do kola pouze s force-buyem proti plnému nákupu eSuby. To, co se stalo bylo už pouze potvrzení toho, že i když byla eSuba ve formě, udělala prostě víc zásadních chyb. Gunrunners toto kolo získali a stali se tak mistry České republiky.

 

Včerejší granfinále bylo o tom, kdo udělá více chyb. Bohužel pro eSubu to byli právě oni, kdo se jich nevyvaroval a proti týmu jako jsou Gunrunners si to nemůžou dovolit. Esuba tak veze z MČR další stříbro. Gunrunners potvrdili svoji dominanci na domácí scéně a zaslouženě berou titul pro mistry a čtvrtý titul v řadě.

 

 Petr Utíkal

Zdroje: mcrpc FB (foto)

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor