in

Gunrunners opět šampiony

Gunrunners a Team Brute sehráli v grandfinále čtvrté sezóny FORTUNA COOL Ligy vyrovnaný souboj.

Team Brute potvrdil postupem do grandfinále stávající formu. Fanoušci s očekáváním sledovali, zda se jim podaří překvapit favority česko-slovenské jedničky Gunrunners.

BO3 grandfinále připravilo pro diváky nejeden zážitek. Zápas se od začátku nesl ve znamení vyrovaného boje. Na první mapě Overpass bylo od úvodních kol jasné, že Team Brute jsou rozhodnutí favoritům oslavy dalšího titulu sebrat. První polovina byla vyrovnaná a šla na stranu právě Brute 8:7. I přes solidní CT-side ve druhé polovině a vedení 10:7 se jim ale nepodařilo dotáhnout mapu do vítězného konce. Gunrunners si pohlídali koncovku a ujali se vedení 1:0 po vítězství 16:14.

 

 

Gunrunners se před startem druhé mapy Cache nechali slyšet, že se na této mapě cítí mnohem více sebevědomí než dřív. Začátek tomu ale nenapovídal. Team Brute se snažil o rozhodující třetí mapu, co to šlo. T-side jim vyšla na výbornou. První polovinu zvládli po skvělém výkonu 10:5. Gunrunners ovšem potvrdili, proč jsou na CZ/SK scéně jedničky. Nepřiznivý vývoj druhé mapy otočili, především díky sedmi po sobě vyhraným kolům. Povolili Team Brute na CT-side pouze 2 kola a bylo rozhodnuto. 16:12.

Gunrunners si odváží druhý titul během posledních pár týdnů. Bude zajímavé sledovat, jak se této sestavě bude dařit na mezinárodní scéně. Na domácí zatím nemá konkurenci.

 

 Petr Utíkal

Zdroje: COOL Esport (foto)

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor