in

Gunrunners ovládli Tiger Masters Season 4

V pražském grandfinále se překvapení nekonalo. Favorit byl v nedělním finálovém zápase jasný. Gunrunners momentálně disponují nejlepší sestavou na CZ/SK scéně a překvapení turnaje VENI VIDI VICI, je chtěli zaskočit.

Při výběru map došlo ze strany Gunrunners na Cache. Tato mapa je sice lehce T-sided, nicméně favorité zvládli první polovinu na CT straně vyhrát 8:7. Ve druhé polovině první mapy sice VVV získali pistolové kolo, ale to od nich bylo vše. Dokázali získat ještě jedno kolo, nic to ale nezměnilo na tom, že první mapa šla na stranu Gunrunners poměrem 16:8.

VENI VIDI VICI překvapili výběrem svojí mapy. Čekalo se, že sami budou chtít jít na Inferno, kde předváděli skvělé výkony. Vybrali si Mirage a publikum s napětím očekávalo, zda se jim podaří favorita zaskočit a poslat zápas na třetí mapu. První polovina potvrzovala dominanci Gunrunners. VVV získali pouze čtyři kola a s jejich osudem ve finále to vypadalo špatně. Ve druhé polovině nebylo co řešit. Frozen spustil svůj beast mode a vystřílel Gunrunners vítězství v grandfinále Tiger Masters Season 4.

Mimo stream se sehrál zápas o 3. místo mezi Team Brute a eSubou. Kluci z eSuby si chěli spravit chuť po prohraném semifinále proti VENI VIDI VICI a vůbec z celé sezóny. Bohužel. Team Brute předváděl skvělý Counter-Strike. Pro fanoušky vyrovnaného CS byla skvělá především první mapa, kterou Team Brute dokázal získat 25:23! Esuba zřejmě zaskočena těsnou prohrou na své oblíbené mapě Nuke, vstoupila ne přílíš přescědčivě do mapy druhé. První polovina sice skončila 7:8 a dávala jim šanci na obrat, ale za CT stranu nezískali ani kolo. Bronzovou medaili si tak odváží Team Brute!

 Petr Utíkal

zdroje : FB TopGaming (foto)

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor