in

Gunrunners vs. VENI VIDI VICI v Grandfinále Tiger Masters Season 4

Ačkoliv by se mohlo zdát, že backstage CZ/SK CSGO scény je momentálně zajímavější než dění na mapách, v Praze bylo k vidění slušné play-off.

 

V první semifinále se utkali Team Brute proti ex-Majestic Lions nyní hrající pod Gunrunners. Team Brute si pro sebe vybrali mapu Overpass a věřili si, že zde dokáží favority překvapit. To se povedlo. I když na začátku klání ztráceli a dominance Gunrunners byla znát, povedlo se outsiderům získat mapu v prodloužení 19:16. Druhou mapou byl Train, kde bývalí majestátní lvi ukázali, proč jsou momentálně nejlepším lokálním týmem.

 

S Brute udělali krátký proces a poměrem 16:2 srovnali sérii na 1:1. O prvním finalistovi se rozhodovalo na Infernu. Teroristická strana v podání Teamu Brute nebyla vůbec zlá. Získali 6 kol a měli tak slušnou výchozí pozici pro druhou polovinu mapy. Nicméně Gunrunners nepřipustili překvapení a ve druhé polovině dovolili soupeřům pouze jedno kolo a zajistili si tak vítězství na mapě 16:7 a 2:1 v sérii.

 

 

Druhé semifinále sehráli VENI VIDI VICI proti celku eSuba. Zde už favorit nebyl tak jasný. Esubě se v poslední době příliš nedařilo a stále si zvykají na nový roster. První mapu si pro sebe vybrali „esubáci“, zvolili Nuke a udělali dobře. Na začátku to sice vypadalo na další selhání v podání modré krve, když prohrávali 0:6, ale zvedli se a vyrovnaný průběh první mapy nakonec otočili ve svůj prospěch a ujali se vedení v sérii 1:0 po výsledku 16:13.

 

Druhá mapa byla mapa Inferno, kterou si pro sebe logicky vybrali VENI VIDI VICI, kteří na ní předváděli skvělou hru celou sezónu. První polovina šla na stranu právě VVV, kteří svoji teroristickou stranu zvládli skvěle a získali 10 kol. Ve druhé polovině se eSuba nezmohla na větší odpor a VENI VIDI VICI tak srovnali sérii na 1:1 po zisku Inferna 16:9. Rozhodující mapou druhého semifinále byl Overpass. VVV vstoupili do třetí mapy ve velkém stylu. Během chvíle vedli na CT-side 9:1, především zásluhou AJTTa. Esuba se nadechovala aspoň k úpravě skóre první poloviny, ale tato úprava se zastavila na čísle 4. První polovinu tedy vyhráli  VENI VIDI VICI 11:4. Ve druhé polovině se eSuba snažila dohnat manko, ale marně. VVV ukončili mapu poměrem 16:11.

V Grandfinále si to zítra rozdají Gunrunners proti VENI VIDI VICI. Sledujte RE_LOADtv nebo buďte přímo na místě!

 Petr Utíkal

zdroje : FB TopGaming (foto)

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor