in

Halloween Terror začíná už 9. října!

Na twitteru Owervatch se objevila informace, že každoroční událost Halloween Terror začne přesně za týden 9. října a bude trvat až do konce měsíce.

Stejně jako v posledních dvou letech mohou fanoušci a očekávat zásadní změnu tématu hry. Mapy budou upraveny tak, aby na hráče okamžitě dýchne kouzlo halloweenkého období. Podle herního ředitele Jeffa Kaplana diskutovali vývojáři co hráčům představí již od 21. září.

Sám Kaplan neposkytl mnoho informací týkajících se toho, co se ve hře během Halloween Terroru změní, nebo přidá. Potvrdil však, že Junkenstein bude mít nevěstu. Mimo to také řekl, že Blizzard se příliš nezaměřuje na vytváření nových sezonních potyček a to proto, že ty které tam jsou, jsou dobré.

Jak už to bývá zvykem, fanoušci samozřejmě vždy očekávají během těchto událostí sezonní skiny. Během loňského roku dostalo nový skin hned osm hrdinů. Například z Reapera byl Drákula, McCree byl lovec upírá a Symmentra byla jako drak. I letos se tak můžeme těšit na několik dalších skinů.

Pokud něco předchozí roky ukázali, Blizzard určitě bude své fanoušky dráždit a před vypuknutím Halloween Terror 2018 nějaké skiny nechá „uniknout.“

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor