in

Heimerdinger trenérem draků?

Něco ohnivého a destruktivního bylo představeno na oficiální facebook stránce League of Legends a první předpoklady a domněnky říkají, že by se mohlo jednat o nový Drafon Trainer skin do hry, tentokrát však pro Heimerdingera.

Krátké, desetisekundové video ukazuje, jak někdo malé postavy nosící brýle přehlíží na to, jak se z dračího vejde klube malý drak. Video tak jistojistě ukazuje, že v dalším patchy se hráči dočkají nového skinu.

Skiny dračích trenérů již mají dvě šampionky – Tristana a Lulu. Těmto dvěma pak jejich dračí mazlíčci pomáhají v bitvách. Novým do party by se tak mohl stát právě Heimerdinger. Dost hráčů si právě skin na tohoto šampiona přálo, dokonce se našel takový co vytvořil svůj vlastní koncept na Artstationu.

??

Uverejnil používateľ League of Legends Nedeľa 23. septembra 2018

 

Ve hře se nachází ještě jeden druh skinů s dračí tématikou – Dragonslayers. Jak však samotný název napovídá, jediným jejich účelem je zničit každého draka v dohledu. Na druhé straně jsou však postavy z rasy Yordle, kteří své draky cvičí, aby se z nich staly silní spojenci.

Zůstává nám tak pouze jediná otázka, kdy bude nový skin odhalen? A bude takovýchto skinů v budoucnosti více? Fanoušci League of Legends doufají, že odpovědi na tyto otázky se dozví co nejdříve.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor