in

Heretics a Splyce stále stoprocentní v CWL Pro League 2019

Nejprestižnější liga v kompetitivním Call of Duty pokračuje třetím dnem Divize B a nabídla spoustu těsných výsledků.

Středeční zápasy odstartoval duel mezi 100 Thieves a Denial Esports. Pro 100 Thieves povinnost, pro Denial Esports možnost zazářit po nepovedených zápasech. Hacienda Hardpoint byla jednoznačnou záležitostí. Thieves absolutně přejeli Denial 250-74. Search and Destroy na mapě Gridlock už byl vrovnanější záležitostí, která ale nakonec vyzněla lépe pro 100 Thieves. Ti si vedení 2:0 zajistili po výhře 6-4. Třetí mapa byla jak už bývá zvykem mapa typu Control. Gridlock seděl více favoritům a ti stvrdili vítězství 3:0 výsledkem třetí mapy také 3-0.

Team Heretics ze Španělska jsou zatím příjemným překvapením ligy. Mají na svém kontě už dvě výhry a chtěli i vítězství třetí. Zastavit je měli Enigma 6. A začali skvěle. Gridlock Hardpoint zvládli lépe a skóre 250-159 znamenalo jejich vedení 1:0. Heretics se nenechali zastrašit a vzápetí vyrovnali, kdy na Frequency SnD udělali s E6 krátký proces 6-1. Třetí mapa byla opět jednoznačná. 3-0 na Arsenal Control dominovali Enigma 6. Mapa Frequency sedí skvěle Španělům, kteří to potvrdili na mapě čtvrté a Hardpoint zvládli 250-171. Rozhodovat měla mapa pátá. Tentokrát se šlo na Hacienda Search and Destroy. Zde si vedli lépe Heretics a rozhodli sérii vítězstvím 6-2.

 

 

Ve třetím zápase dne si Excelerate Gaming chtěli vyšlápnout na favority z eUnited. Parta kolem Claystera začala lépe a do vedení 1:0 se dostala po Hardpointu na mapě Frequency 250-111. Excelerate zvládli lépe mapu druhou, kdy poměrem 6-2 vyhráli na Payload SnD. Poté se dostali do vedení, když ovládli Seaside Control 3-1. eUnited zvládli vyrovnat po úžasném výkonu na Seaside Hardpoint 250-93. Pátá mapa skončila nejtěsnějším monžým rozdílem 6-5, když JKap předvedl úžasný clutch a vystřelil pro eUnited vítězství.

Zápasem dne byl jednozačně ten mezi Splyce a EnVy. A zápas to byl neskutečný. EnVy vyhráli první mapu Frequency Hardpoint 250-217. Poté se dostali již do vedení 2:0, když těsně 6-5 získali Payload SnD. Pro Splyce to byla studená sprcha, nicméně tým plný zkušených hráčů se nevzdal a bojoval dál. Gridlock Control nabídl vyrovnaný souboj o každou pozici, který těsně 3-2 zvládli Splyce. Čtvrtá mapa, Hardpoint na Haciendě, nabídl o nic méně dramatickou koncovku. Splyce vyrovnali po úspěšném respawnu 250-235. Aby těch infarktových momentů nebylo málo, Hacienda SnD rozhodlo až kolo jedenácté. To zvládli lépe borci ze Splyce a dokonali tak úžasný comeback. Envy tak zároveň zasadili obrovskou ránu.

 

Zdroje:
twitter.com/CODWorldLeague (foto)
dotesports.com (foto, výsledky)
twitter.com/100Thieves

 Petr Utíkal

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor