in ,

Hráč a streamer HighDistortion dosáhl na 100 tisíc eliminací ve Fortnite

První hráč v historii,  který dosáhl tohoto milníku.

Jméno HighDistortion není tak známé, jako například Ninja nebo jiní, ale přesto tento streamer nasbíral prozatím nejvíce killů ze všech hráčů světa. Pravým jménem Jimmy Moreno tohoto počtu dosáhl při živém vysílání na Twitch.tv – 20. 1. 2019.

Do tohoto čísla spadají veškeré jeho eliminace v každém herním módu, který odehrál s tímto účtem – HighDistortion. Přitom nahrál zhruba 18 000 zápasů, uvádí server FortniteTracker.

Závod o to, kdo první dosáhne první této mety, započal mezi už zmíněným Ninjou a právě HighDistortionem. Sám Ninja tento závod vzdal přesně 10. ledna, aby si dal krátkou herní pauzu. HighDistortion poté pokračoval ve streamování a hraní. Nakonec se mu podařilo překonat 100 tisíc eliminací v relativním poklidu.

Druhým za hráčem HD je očekáván právě Ninja, který stále má velký náskok před ostatními velkými jmény Fortnite scény. Souboj o to, kdo bude první, byl velice těsný. Okolo 96 tisíc eliminací Ninja zvolnil. Momentální statistiky HighDisortiona jsou 3600 Victory Royales a 20% winrate.

Statistiky svého účtu můžete snadno zjistit i vy. Pokud budete zvědaví, kolik killů celkově máte, či jak se vám daří v průběhu sezóny a kdy jste měli slabší dny, stačí navštívit web FortniteTracker.com a zadat svoji herní přezdívku do vyhledávače.

Zdroje: dotesports.com

Prokop Krčma

Článek napsal Prokop Krčma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor