in

Ignar míří z Asie do Evropy!

Ignar celým jménem Lee Dong-geun je 22 letý profesionální hráč, který je znám po celém světě.

Mohli jste ho vidět v LCK, ale také v LCS. Ignar hrál za spoustu známých týmů, ale dnešním dnem už není support týmu bbq Olivers, ale přešel do evropského týmu FC Schalke 04. Ignar už hrál v mnoha kvalitních týmech jako je KT Rolster, bbq Olivers, ale nejvíce se proslavil v týmu Misfits gaming, kde tvořil bot lane s Hansem Samou.

 

Svou kariéru začal v týmu Winterfox, kde byl přiřazen k roli supporta a tehdejší support TusiN, kterého jsme mohli nedávno vidět v Afreeca Freecs byl přesunut na roli junglera. Ignar hrál ve Winterfox s hráči jako je Pobelter nebo Altec. Toto byla pro Ignara první velká zkušenost.

 

 

Poté, co Ignar odešel z Winterfoxu, tak hrál malou chvíli za Incredible Miracle. Další jeho krok byl takový, že se přestěhoval do své rodné země, kde začal hrát za KT rolster.  Misfits gaming se rozhodlo 2. června 2016, že Ignara odkoupí z KT rolster. Tento obchod proběhl úspěšně a Ignar se stal hráčem Misfits. V Misfits předváděl neskutečné výkony. S Ignarem se i Misfits dostali až na worlds, kde vypadli ve čtvrtfinále s favorizující SK telecom po vyrovnané sérii 2 – 3. To byla situace, kdy se rozhodl, že se vrátí zpátky do své rodné země a přijme nabídku od bbq Olivers.

 

V dnešní době je Ignar jeden z nejlepších supportů světa a my jenom můžeme doufat, že se Ignarovi v Schalke bude dařit.

 

Pítr

Článek napsal Petr Dutko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor