in ,

IIlluminar Gaming v dluzích

Jméno Illuminar Gaming je známo i pro tuzemské fanoušky League of Legends scény, jelikož jde o tým, na který narazila domácí jednička eSuba ve finále maďarského turnaje V4 Future Sports Festival. Na své výkony dokázal navázat i o pár týdnů poté, kdy skončil na druhém místě na European Masters a to za hvězdnou soupiskou týmu Origen.

Právě Illuminar Gaming se nyní však potýká se zcela odlišným problémem. Dle dostupných informací, se kterými přišel polský portal Eweszlo organizace svým League of Legends hráčům dluží na výplatách za tři měsíce v přepočtu téměř 1,2 miliónů korun.

Samotná organizace za toto zpoždění následně slíbila hráčům bonus, za to že na své výplaty museli tak čekat, ale ani toho se nedočkali. K celé věci se ale vyjádřil spoluvlastník Illuminar Gaming, Michał Durczok:

„Kvůli nedávno vydaným článkům jsem nucen vydat vlastní prohlášení. Většina věcí, které byly v článcích zmíněny jsou pravdivé. Je pravda, že Illuminar Gaming dluží svým League of Legends hráčům a trenérům plat za poslední tři měsíce jejich kontraktů. Je také pravdou, že jsme se snažili tyto dluhy snížit a vyhovět hráčům co nejdříve, ale tato nepříjemná situace se nečekaně protáhla kvůli několika prodlevám či nedohodách v diskuzích s našimi investory. Hráči vědí, že jsme je do této situace nedostali cíleně a budeme se snažit co nejrychleji situaci napravit. I touto cestou se chci všem členům našeho týmu znovu omluvit.”

Zdroje: theshotcaller.net

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor