in

Investor žaluje hazardní startup Unikrn

Esports hazardní startup Unikrn, sídlící v Seattlu, je žalován investorem, který tvrdí, že společnost obchází právo ve vztahu ke kryptoměně, UnikoinGold

Společnost Unikrn byla založená Rahulem Soodemem a Karlem Floresem, jakožto esportová sázková kancelář. Zajišťují pro fanoušky esportu bezpečné a legální místo, kde vsázet na své favority. Vsázet se dá hned na několik titulů. Mezi nejznámější asi patří League of Legends, Counter-Strike nebo Dota 2. Dle jejich webových stránek je celý tým postavený na vášnivých hráčích. Mezi investory například patří herec Ashton Kutcher nebo miliardář a hvězda pořadu Shark Tank, Mark Cuban.

V září Unikrn vypustil do světa UnikoinGold, kryptoměnu, která je postavena na Ethereum blockhainové síti. Představuje měnovou hodnotu, která se využívá na platformě Unikrn, která umožňuje uživatelům vsázet na esportové utkání. Žalující investor, Hastings, podal žalobu v pondělí ve Washingtonu. Společnost se nechala slyšet a zdůraznila, že se chystá plně Unikrn obhájit.

Hastings tvrdí, že je společnost v rozporu s tvrzením, že UnikoinGold má být použita pouze jako metoda k účasti na platformě hazardních her. Rovněž tvrdí, že nepřetržité nabízení těchto žetonů veřejnosti je údajným záměrem k následnému prodeji a soukromého předání akreditovaným investorům.

Situaci budeme sledovat a dáme vám vědět, jak tento soudní spor dopadl.

Zdroje: ESPN, Unikrn

 Jiří

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor