in ,

Jak sledovat DreamHack Stockholm 2018?

Závěr sezóny Counter Strike: Global Offensive pro rok 2018 je tady a celé to vypukne již zítra 29. srpna a to ve švédském Stockholmu. Akce se bude odehrávat ve stockholmské Ericsson Globe aréně, kde si to týmy rozdají o prize pool $250,000 a titul nového šampiona.

Jak je již zvykem, skupinová fáze se odehraje ve stylu GSL, kdy šestnáct týmů bude rozděleno do čtyř skupin. Ze skupin pak postoupí dvojice týmů do play-off. Zbylá osmička si to pak rozdá o vytoužené prvenství. Seznam týmů, společně s informacemi o tom kdy se zápasy hrají můžete najít ZDE.

Co se týká adeptů na vítězství, tak hlavní trojice je bezesporu Astralis, kteří si stále drží post nejlepšího týmu světa, dále pak FaZe Clan a samozřejmě nesmíme zapomenout na Natus Vincere. Je ale jasné, že ani další z řad zbylých týmů nehodlají nic podcenit, takže celá věc je ještě otevřená.

Teď však k tomu nejdůležitějšímu. Pokud patříte mezi ty, kteří se nevypraví do Švédka přímo do místa dění, můžete zápasy svých oblíbenců samozřejmě sledovat i online. Stejně jako pokaždé si organizátoři pro fanoušky připravili hned několik streamů, ať už primárních či sekundárních. Pro anglicky nemluvící diváky pak připravili i vysílání v ruštině, němčině, španělštině, portugalštině a samozřejmě i češtině.

Zdroje: dotesports.com,

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor