in

Jak vypadají brackets před finálovou nedělí CWL Las Vegas?

Od pátku se přes 250 týmů snaží dosáhnout na triumf na prvním majoru nové sezóny Call of Duty World League.

Winners bracket má několik překvapivých účastníků, kteří se dokázali probojovat přes Pool fázi, ale také jména, která každý očekával na předních příčkách. První kolo vítězů odstartovali eUnited proti překvapení turnaje Str8 Rippin. Favorizovaní eUnited neponechali nic náhodě a sérii vyhráli 3:1. Poslali tak skvěle hrající Str8 Rippin do Losers bracket. Druhý zápas nabídl klání mezi papírově nejsilnějšími celky turnaje. OpTic Gaming, kteří se už nějáký ten pátek těší největší fanouškovské přízni a Luminosity, kteří mají podle mého názoru nejlepší roster pro tuto sezónu. Ačkolikv se očekával vyrovnaný duel, OpTic Gaming vytáhli svoji a-game a smetli Luminosity 3:0. Vyzdvihnout je potřeba hlavně skvělé SnD, které černo-zelení získali 6:0. Po minule neúspěšné sezóně se tak zdá, že se u OpTiců blýská na lepší časy. Asi nejvyrovnější duel prvního kola Winners bracket sehráli Lightning Pandas proti Team Sween. Předpoklady vyrovnanosti zápasu se potvrdily a Team Sween rozhodl sérii až na závěrečném SnD a pokračuje tak na vítězné vlně. Poslední zápas čekal dříve čistě evropský celek Splyce (nyní spíše americký roster) a Evil Geniuses. EG jako organizace dokázali zvítězit poslední CWL Champs, ale rostery se změnily a vše je momentálně jinak. Splyce neměli nejmenší problém poslat Evil Geniusses do Losers Bracket a díky výhře 3:0 pokračují dále.

 

 

Losers bracket je o něco zajímavější. Pryč z turnaje už jsou například týmy jako Faze Clan, G2 Esports, Mindfreak nebo Tainted Minds. V neděli si na CWL Las Vegas zahraje o udržení v turnaji už jen pár týmů. Red Reserve se z katastrofálního začátku turnaje oklepali a pokračují v LB dál. Vyřadili Mindfreak (3:0), Pittsburgh Knights (3:1) a čeká je překvapení turnaje Str8 Rippin. Team Envy se sestavou šampionů minulé sezóny bojuje v Losers bracket už od prvního kola. Zvládli projít přes Tainted Minds (3:0), ExcelerateGG (3:0), UYU (3:1) a o udržení šance na grandfinále zabojují s Lightning Pandas. Reciprocity mají za sebou při cestě přes LB slušné skalpy. Nejprve si poradili s Heretics (3:1) a poté dokázali bitvu s Faze Clan přetáhnout na svoji stranu (3:2).  Ve čtvrtém kole je čeká těžký oříšek, a to Evil Geniusses. 100 Thieves se dostali na cestu poražených až ve třetím kole a ihned poslali balit G2 Esports (3:0), kteří do té doby zvládali těžší cestu turnajem obstojně. Zloději narazí ve čtvrtém kole na Luminosity a v tomto zápase rozhodně nebudou favorité.

 

 

V neděli čeká Las Vegas a redakci esportsmagazin.cz dlouhý den. Kdo pozvedne pohár pro vítěze? Které čtyři týmy se kvalifikují do CWL Pro League? To se dozvíme v brzkých ranních hodinách.

 

 Petr Utíkal

Zdroj : https://www.majorleaguegaming.com

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor