in

Jeden z nejlepších supportů světa

Řeč je o Cho “Mata” Se-hyeong, který je považován za jednoho z nejlepších hráčů supportů, jakého hra League of Legends má. 

 Hlavním důvodem je to, že Mata má za sebou bohatou historii úspěchů, ale i angažmá. Názorné to je i z jeho statistik, kdy už desátou sezónu v řadě se mu podařilo s jeho týmem umístit pokaždé do třetího místa v lize. Konkrétně byl třikrát první, dvakrát druhý a pětkrát třetí.

Fanoušci si mohou Matu také pamatovat z celků jako jsou:

  • MVP Ozone
  • Samsung Ozone
  • Samsung White
  • KT Rolster

Společně s týmem Samsung White se mu podařilo vyhrát v roce 2014 World Championship. Také minulou sezónu, kdy ještě působil v týmu KT Rolster se mu povedlo s mužstvem vyhrát šampionát v LCK Summer Splitu. Do týmu KT Rolster  byly vkládány po tak zdařilém úspěchu obrovské naděje, tudíž tým byl tipován na vítěze World Championship, ovšem během čtvrtfinále je zastavil celek Invictus Gaming.

Cho “Mata” Se-hyeong momentálně hraje za korejský celek SK Telecom T1 společně s Lee „Faker“ Sang-hyeok, Park „Teddy“ Jin-seong, Kim „Klid“ Tae-min a Kim „Khan“ Dong-ha. Společně s nimi nyní tvoří kompletně obměněnou sestavu.

Zdroje: skgcl.com

Tomáš Kratochvíl

Článek napsal Tomáš Kratochvíl

Skateboardista, student letectví a redaktor EsportsMagazin.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor