in

Karetní hra Artifact od Valve vychází 28.listopadu

Karetní hra Artifact na motivy Doty 2 bude k dispozici od 28. listopadu na digitální platformě Steam za cenu 20 USD (tedy zhruba nějakých 440 Kč) a zahrát si ji budou moci hráči na PC, Macu, kompatibilita se očekává také s operačním systémem Linux.

280 originálních karet do začátku

Artifact do začátku nabízí impozantní počet 280 karet, které budou moci hráči sbírat a vyměňovat s ostatními uživateli po celém světě. Za konceptem této sběratelské karetní hry stojí autoři kultovních Magiců, tedy Magic the Gathering, což už vzbuzuje jistá očekávání. Navíc poté, co se všude vyhlašují pompézní prohlášení o propracované hratelnosti. Tak jen doufejme, že nedojde také na efekt zklamaného očekávání…

Do uzavřeného testování betaverze hry bylo odhaleno 11 hrdinů a pro lepší představu hráčů, jak bude hra vypadat, přibylo do databáze také 100 kreseb. Artifact si bude možno poprvé oficiálně zahrát na události PAX West v Seattlu, která se koná od 31. srpna do 3. září. Na této akci si mohou fanoušci nejenom vyzkoušet herní mechanismy, ale také si zasoutěžit o ceny s tématikou Artifact, a to včetně podepsaných artworků nebo kopií hry.

 

Zdroje: Dotesports.com

 Dominik Wetter

Článek napsal Dominik Wetter

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor