in

Kenny míří do 100 Thieves

Jeden z nejlepších hráčů světa na poli Call of Duty oznámil svůj konec u týmu Kaliber, se kterým se dokázal umístit na druhém místě na Mistrovství světa v Call of Duty 2018. Po této události se však nechal slyšet, že je čas podívat se někam jinam.

Kenny je nepochybně jedním z nejlepších hráčů WWII na planetě a společně s jeho, dnes již bývalým týmem, posbíral za posledních 10 měsíců tři tituly. Ještě minulý rok však musel Kenny čekal na to, až dovrší osmnáctiny, aby se mohl účastnil turnajů schválených CWL.

Jeho vliv na samotnou hru počas zápasů však nemusí být nijak zřejmé, což bylo vidět i na posledním mistrovství. Kenny však vždy dokázal předvést svou schopnost hrát to nejlepší v každé situaci a dopomohl tak týmu ke zmiňovanému druhému místu, když ve finále nedokázali porazit tým Evil Geniuses.

Když se tak jeho jméno ukázalo na seznamu volných hráčů strhla se vlna dohadů, kam by mohl nově zamířit. Nyní je však už jasné, kde jej nově jeho fanoušci uvidí. Jeho novým domovem se stal tým 100 Thieves, který se tak opět vrací na scénu Call of Duty. S Kennym přichází do nové sestavy i Maurice „Fero“ Henriquez a společně tak dávají základ nové sestavě, která bude působit v sezóně 2018-2019 v titulu Black Ops 4.

Zdroje: dotesports.com, MLG

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor