in ,

Kia se stává novým sponzorem LEC

Riot Games získalo nového hlavního sponzora své soutěže League of Legends European Championship. Automobilka Kia také natáčí nový film „Ready to Play“ a navázala spolupráci s předními castery.

Sponzoring LEC ze strany Kia je nejnovější marketingovou kampaní této značky. Jakožto hlavní sponzor šampionátu uvádí Kia nový film s názvem ‚Ready to Play‘ natočený ve spolupráci s několika nejznámějšími castery LEC. Ve filmu vystupuje Trevor ‚Quickshot‘ Henry, který si vyzkouší model Kia Stinger a dává dohromady tým ve složení Romain Bigeard, Indiana ‚Froskurinn‘ Black, Daniel ‚Drakos‘ Drakos, Aaron ‚Medic‘ Chamberlain a Andrew ‚Vedius‘ Day a společně se vydávají na LEC. Film by měl vyjít se začátkem sezóny LEC. Dále bude Kia vytvářet originální obsah se členy esportovního týmu ‚Fnatic‘, sedminásobného mistra League of Legends.

Alban Dechelotte, šéf sponzoringu a obchodního rozvoje ze společnosti Riot Games EU uvedl: „Máme ohromnou radost z partnerské spolupráce s Kia a zařazení do reprezentativního seznamu akcí a sportovních značek v době, kdy zahajujeme novou éru nejvyšší evropské ligy LEC, která je přední ligou elektronických sportů v Evropě. Těšíme se, až budeme moci ve spolupráci s Kia nabídnout všem evropským hráčům League of Legends zážitky, které si za peníze nelze koupit.“

„Kia je známa svými sponzorskými aktivitami ve světě sportu a tato partnerská spolupráce představuje další marketingovou inovaci naší značky. Sponzoring esportu souběžně s našimi vazbami na tradičnější sporty je dokladem toho, jak Kia podporuje životy a životní styl mladší generace uživatelů srostlých s digitálními technologiemi. Náš zahajovací film, v němž vystupuje několik z nejznámějších komentátorů hry League of Legends, oslavuje zahájení nové zajímavé éry Kia a esportů, a tak nás nesmírně těší, že jsme se stali hlavním partnerem nejvyšší evropské ligy LEC pro rok 2019,“ uvedl Yong Won Cho, ředitel marketingu ze společnosti Kia Motors.

Zdroj: tisková zpráva společnosti Kia Motors Corporation

Pítr

 

Článek napsal Petr Dutko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor