in

Kinstaar a Hunter vyhrávají přes $100,000

Dvojice hráčů z týmu Solary si připisuje cenné vítězství v sérii Fortnite Fall Skirmish, za které si odnášejí částku přesahující 67 000 amerických dolarů. Duong “Kinstaar” Huyh, považován za jednoho z nejlepších hráčů Fornite na světě si tak odnesl celkově druhé vítězství v těchto sériích.

Podobně jako letní část se v této sérii musí hráči vypořádat s často se měnícími formáty her. Tento týden šlo o Hold The Throne a hráči získali tři body za hru Victory Royales, nebo „eight-kill.“ Dále pak hráči mohli získat body díky umístnění v top pětce, popřípadě ti, kteří dosáhli na minimálně čtyři zabití za hru. A to stále není všechno. Následně byl přidán bonus, který týmu, jenž dosáhl nejvíce zabití v turnaji přineslo další dva body do tabulky, ale ještě zvýšilo konečnou finanční odměnu o dalších 50 000 dolarů.

Dvojice Kinstaar a Hunter pak následně zvítězili a s jedenácti killy si odnesli prvenství i v tomto, čímž dosáhli na zmiňovaný bonus a jejich výhra tak překonala částku 100 000 dolarů za jediný den, díky čemuž se staly jedněmi z nejvýznamnějších hráčů v krátké historii Fortnite.
V americké části si pro vítězství došla dvojice Jessi “VapeJesus” Rodriguez a Anthony “ZexRow” Colandr. Ti si však odnesli pouze peníze za první místo, protože bonus za nejvíce eliminací jim vyfouklo duo z týmu Liquid Thomas “72hrs” Mulligan a Ryan “Chap” Chaplo.

V týmovém žebříčku tak vedou Bush Bandits se 690 body, před Dusty Dogs se ztrátou 150 bodů a na poslední místě jsou Lucky Llamas se 275 body.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor