in

Kvalifikace na Disneyland Major – Evropa, Čína, CIS

Již známe výsledky prvních tří regionálních kvalifikací na Major v Paříži. Pojďme si říct, které týmy se podívají do Disneylandu.

Evropa

Do skupiny vítězů se probojovaly týmy Secret (Nisha, MidOne, Zai, Yapzor, Puppey), Liquid (Matumbaman, Miracle, MindControl, Gh, Kuroky), Ninjas in Pyjamas (Ace, Fata, 33, Saksa, ppd) a OG (Ana, Topson, Ceb, Jerax, Notail)

V prvním duelu se střetli hráči týmů Secret a NiP. Tým Secret nedal soupeřům šanci, obě hry s přehledem vyhrál a kvalifikoval se tak na Major.

Druhé klání mezi týmy Liquid a OG bylo velice napínavé. V první hře se po více než hodině podařilo týmu Liquid udolat OG. Druhá hra přinesla radost OG, jenž hráli po velice dlouhé době dobrou Dotu. Rozhodující hru však ovládl tým Liquid, postupuje na Major a OG padají do Lower Bracketu.

Skupinou poražených se nakonec loňští mistři světa protloukli bez velkých obtíží a zamíří do Disneylandu ze třetího místa evropské kvalifikace.

Čína

Čína se vyznačuje velkým množstvím kvalitních týmů. Každá kvalifikace je tedy velmi napínavá a jinak tomu nebylo ani tentokrát.

Skupinu A ovládli Vici Gaming (Paparazi, Ori, Yang, Fade, Dy) a Newbee (Moogy, Sccc, Awen, Waixi, Faith). Ve skupině B dominovali týmy PSG.LGD (Ame, Xm, Chalice, Fy, xNova) a Keen Gaming (Old chicken, 一 , Eleven, Kaka, Dark), jenž předvedli skvělé výkony na posledním Majoru.

První zápas o přímý postup svedli Vici Gaming a Keen Gaming. K překvapení téměř všech diváků, Keen Gaming byli schopni porazit i tak silného soupeře, jako jsou právě VG, a to 2:0.

Druhý duel proti sobě postavil PSG.LGD a Newbee. PSG.LGD s přehledem zvítězili a ukázali, že jsou stále jedním z top týmů a že je nutné s nimi počítat.

O poslední místo na Majoru byl obrovský boj. Z toho nakonec vyšli vítězně hráči Vici Gaming, kteří nakonec budou obhajovat titul v Paříži.

CIS

V regionu okolo Ruska jsou k dispozici pouze dvě místa na pařížském turnaji, a tak je konkurence obzvláště vysoká.

Nejúspěšnějšími týmy v základní části byly favorité Virtus.Pro (Ramzes666, Noone, Pasha, Rodjer, Solo), Na´Vi (Crystallize, Magical, Blizzy, Chuvash, Sonneiko), Empire (Dream, Kodos, Maden, Sayuw, KingR) a Gambit Esports (Daxak, Afoninje, AfterLife, Immersion, Fng).

Virtus.Pro si zajistili první místo v kvalifikaci díky vítězstvím 2:1 nad týmy Gambit Esports a následně Empire. Empire měli druhou šanci, kterou nehodlali promarnit. V souboji s Na´Vi se jim v obou hrách dařilo a získali tak vstupenku do Disneylandu.

Na další tři regionální kvalifikace se podíváme v následujícím článku.

Zdroje: esportsinsider.com

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor