in ,

Kvalifikujte se na turnaj V4 Series v Overwatch

V4 League je esportová liga pro státy Visegrádské skupiny (Česko, Slovensko, Maďarsko, Polsko). Liga slibuje, že každá hra má vlastní sérii a systém, ale každá liga drží stejný koncept. Hráči jsou zařazeni do jednotlivých úrovní dovedností (určených kvalifikací nebo divokými kartami). V4 PRO, V4 Challengers a V4 Amateurs.

V4 League je součástí esportové organizace MAGNA (ČR), která podporuje prozatím 2 hry. Těmi jsou Overwatch a Heroes of the Storm.  Série byla licencována společností Blizzard a podporována sponzory jako INTEL, Razer, Microsoft nebo Natec Genesis. V roce 2018 liga spolupracovala s profesionálním sportovním klubem – českým hokejovým týmem – HC Oceláři Třinec. Díky nim se jim podařilo získat velké úspěchy velkého finále LAN.

Momentálně začíná nová sezóna. První kvalifikace je již za námi a zúčastnilo se jí 16 týmů především z České republiky a Maďarska. Nicméně již teď se ví, že se bude dalších kvalifikací účastnit i zástupci Polska. Další kvalifikace proběhnou 2. a 6 října. Zaregistrovat se můžete na webové stránce Battlefy.

Živé přenosy jak z ostrých zápasů či kvalifikací proběhnou na Twich kanálu twitch.tv/magna_tv. Ligu budeme bedlivě sledovat a budeme vás průběžně informovat o jejím dění.

 Jiří

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor