in

LCS má za sebou 6. týden a týmy bojují o postupová místa do play-off

Tento týden se v LCS děla spousta zvratů a comebacků. Cloud 9 šlape na paty Týmu Liquid. Tápajícím 100 Thieves pokračuje mizérie.

V LCS se tento týden odehrálo očekávané derby Cloud9 proti TSM. TSM byli celý zápas ve vedení, ale Cloud 9 se k závěru vzpamatovali a dokázali zápas otočit. Cloud 9 jsou stále na druhém místě a dělí je od prvního místa pouze jediná výhra. Příští týden bude mít Cloud 9 příležitost se dostat do čela tabulky.

 

Tabulka po 6. týdnu LCS:

Tento týden byl důležitý pro několik týmů. Boj o postup do play-off začíná a hned několik týmů si zajišťuje lepší postavení. Dno tabulky je poměrně vyrovnané a týmy mají téměř stejný počet bodů.

100 Thieves se svou hvězdnou soupiskou se stále nedokáží potkat s formou a zabírají společně s Clutch Gaming a Echo Fox poslední příčky. Tento týden vyhráli 100 Thieves alespoň jednou, ale  zápas proti Clutch Gamingu museli otáčet v samotném závěru. Ve včerejším zápase proti Golden Guardians nám ukázal korejský top laner Ssumday bezchybnou Riven, ale na výhru to nestačilo. Je tu tedy otázka, jestli se vůbec celek 100 Thieves dokáže dostat do play-off.

 

Nadcházející zápasy:

 

Zdroje:
vysledky.cz
thedakotaplanet.com

Pítr

Článek napsal Petr Dutko

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor