in

League of Legends na Netflixu

Severoamerická část ligy League of Legends se objeví v dokumentárním sérii od Netflixu, nesoucí název „7 Days Out.Tuto informaci potvrdil v tiskové zprávě sám Riot Games a k této příležitosti byl představen i trailer.

 

Dokumentární série bude obsahovat také epizody další pozoruhodných eventů, jako je například modní přehlídka Chanel Haute Couture, derby v Kentucky, výstavy Westminster nebo například misi NASA. Samotná epizoda, která se zaměří na League of Legends se bude soustředit na čtyři týmy NA LCS, které bude sledovat v jejich přípravě na finále jarní sezóny, které se odehrálo v Miami na konci jara 2018. Není však ještě známo, kterých čtyřech týmů se to bude týkat.

A co bude obsahem tohoto dokumentu? Jak už samotný název napovídá, odhalí co všechno musí profesionálové, kteří se na daném eventu podílejí, udělat za 7 dní před samotným startem celé akce. Všechny návrhy, budování, přípravy a to všechno co se skrývá za velkolepými akcemi.

 

 

Část soustředící se na NA LCS bude podle traileru zahrnovat i například širokou škálu cosplayerů, kteří se podobných akcích vždy účastní. Vzhledem k tomu, že samotná epizoda bude zaměřena na finále v Miami, je jasné, že jich bude vidět opravdu hodně protože na této akci jich byla celá řádka.

V traileru můžeme vidět i červený koberec, po kterém hráči nastupují. Toto tak Riot přinesl do ligy s tím, aby dal hráčům pocítit krátkou určitou „hollywoodskou“ interakci s fanoušky. Od té doby se objevil červený koberec například i pro cosplayery nebo pro hráče v jiných významných událostech, jako bylo třeba vystoupení K/DA na letošním Worlds.

Celá série začíná na Netlixu od 21. prosince.

 

 Radim Minář

Zdroje: dotesports.com

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor