in

Legenda pokračuje s SKT T1

Superstar, kterou Lee „Faker“ Sanghyeok bezpochyby je asi netřeba nějak dlouze představovat.

Tento hvězdný midlaner se před pár dny ocitl na seznamu volných hráčů, když mu vypršela smlouva u stávajícího týmu, kterým byl tým SK Telecom T1. Netrvalo však dlouho a je jasné, kde bude Faker působit nadcházející sezónu, protože se opět upsal SKT T1.

„Lee“ Faker „Sanghyeok, Lee“ Effort „Sangho“ a Han „Leo“ Kyeore, všichni obnovili smlouvu se SKT T1. Těšíme se na vaši podporu těchto tří hráčů v sezóně 2019,“ tuto zprávu hlásá tým na sociálních sítích.

 

 

Stále se však sledují drastické změny v organizaci, která včera oznámila propuštění bývalých mistrů světa, trojice Kang „Blank“ Sun-gu, Bae „Bang“ Jun-sik, a Lee „Wolf“ Jae-wan.

Ačkoliv Effort a Leo zůstávají v týmu, tak zatím není jasné zda se ujmou role v základní sestavě, nebo zda SKT plánuje sestavit zcela novou sestavu okolo Fakera s potencionálně novými čtyřmi velkými jmény.

Bez ohledu na to, co se děje, udržením Fakera a prodloužením jeho smlouvy je pro organizaci velký převrat a je jasné, že se budou snažit vybudovat pro nadcházející sezónu tu nejsilnější sestavu, která bude opět vyhrávat.

 

 Radim Minář

Zdroje: dotesports.com

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor