in ,

Loaded prodloužili partnerství s Ninjou a podepsali kontrakty s dalšími streamery

Společnost Loaded je známá svým zastupováním osobností a organizací na poli herních influencerů a těch, kteří vytvařejí jakýkoliv internetový obsah, včetně streamerů. Podobně jako to bývá s agenturami u hudebních kapel či herců.

Ninja tentokrát nepřešel ke konkurenci, ani se nespoléhal na sebe samotného a prodloužil smlouvu s Loaded. Tento streamer, který generuje 13 milionů sledujících na Twitch.tv a přes 21 milionů odběratelů na Youtube. Nadále tak bude společnost spravovat Ninjovy kontrakty, sponzoringy, či některé eventy, které čas od času pořádá.

Jako další, kteří Ninju následují v tomto modelu, jsou jeho přátelé z Twitch.tv, a to sice Dr.Lupo a CourageJD. Obě jména jsou pro Fortnite komunitu velice známá a jsou i mezi největšími kanály na již zmíněném Twitch.tv.  V současné době DrLupo generuje kolem 3 milionů sledujících a CourageJD 1.5 milionu.

Loaded tímto započali velice úspěšnou cestu a tento marketingový model je, jak se zdá, do budoucna velice úspěšný. K tomu ještě připočtěme, že Loaded reprezentují další velká jména jako Shroud nebo TimTheTatMan. V případě, že zmínění streameři budou pokračovat ve stejném stylu jako doposud, můžeme se do budoucna těšit, že čísla ještě porostou.

Zdroje: dotesports.com

Prokop Krčma

Článek napsal Prokop Krčma

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor