in

LoL – Novinky za červenec

Snad každý hráč League of Legends ví, že vývojáři si pro své příznivce jednou za čas připraví speciální herní režimy, ať už se jedná o URF, One-for-All a další. Tyto speciální režimy hraní jsou vždy jen o krátkou dobu, avšak nyní přichází novinka, kterou bude nový herní režim, jenž bude obsahovat novou mapu a hlavně bude trvat podstatně déle. A o co tedy půjde?

Nový herní režim se bude jmenovat Nexus Blitz, jehož cílem jsou rychlé hry, kde se pořád něco děje. Hlavní novinkou bude bezesporu nová mapa. Na té se proti sobě utkají standardně dva pětičlenné týmy. Avšak nebude to tak úplně stejné. Týmy budou mít dva junglery, kteří se budou prohánět v blízkosti trojice linek. Mapa je však relativně malá a tak nabídne neustálou akci a souboje.

To bylo k mapě a teď k samotnému dění na ní. Během samotné hry se budou vyskytovat nepředvídatelné události. Události budou týmům zadávat různé úkoly, například přenesení balíčku po mapě, nebo zmenšující se hrací plocha, tak jak to mohou hráči znát z Battle Royal herních titulů. Za splnění úkolu pak tým získá určitou odměnu v podobě štítu, nebo vylepšení věží.
Své plus budou mít i tací, kterým se podaří několikanásobné zabití. Za to tak získají bonusové poškození a kratší přebíjecí doby. To však nebude jen tak, protože pokud se soupeři tohoto hráče podaří zabít, získá celý jeho tým pořádnou dávku zlata.

Experimentální režim se do hry dostane s Patchem 8.16. Hned při startu bude k dispozici Alfa verze režimu Nexus Blitz. Ten si budete moci vyzkoušet celé čtyři týdny. V té době půjde stále o prototyp, který nebude hotový. Pokud si Nexus Blitz najde oblibu, získá mnohá vylepšení, ať už vzhledu, tak hratelnosti. V opačném případě se nejspíše dočkáme úplně jiného herního módu a vše začne od znovu.

Zdroje: dotesports.com

 Radim Minář

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor