in

Lourlo přestupuje k Echo Fox

Americký celek Echo Fox zbrojí do nové sezóny a představuje novou posilu v soupisce, kterou ses stává americký toplaner Samson “Lourlo” Jackson.

„Jsem nesmírně nadšený a doufám, že mě budete podporovat na mé nové cestě. Děkuji všem z Golden Guardians, že jsem mohl být součástí týmů, který mi v průběhu uplynulé sezóny dal příležitost vyrůst jako hráč a člověk. Za to jim budu navždy vděčný,“ prohlásil sám Lourlo po oznámení jeho přestupu.

 

Zatím není jasné, kde bude Lourlo za Echo Fox hrát. Není totiž jediným nově příchozím hráčem na této pozici, protože tým podepsal nově i Colina “Solo” Earnesta, který se k týmu připojil z celku Clutch Gaming v listopadu. Nyní se tak čeká na vyjádření týmu, který z těchto dvou hráčů bude reprezentovat jejich barvy od začátku sezóny. Samozřejmě existuje ta varianta, že se budou v sestavě točit.

Lourlo se připojuje k Echo Fox po vysloveně nevydařené sezóně 2018, kdy s týmem Golden Guardians skončil na posledním místě jak v jarním, tak letním splitu. Od zahájení „přestupové sezóny“ tak Golden Guardians vyměnili hned trojici hráčů, včetně Lourla.

 

 

Echo Fox se chystají vstoupit do sezóny 2019 s úplně novou soupiskou, než byla ta se kterou zakončili rok 2018. Na mid se vrátí Kim “Fenix” Jae-hun, který tým opustil v polovině sezóny a do jungle podepsali bývalého kráče KT Rolster, kterým je Lee “Rush” Yoon-jae. Pětici pak doplní duo z botu, které donedávna působilo v Clutch Gaming a to dvojice Apollo Price a Nickolas “Hakuho” Surgent.

Nyní tak ještě musí Echo Fox oznámit, zda prodlouží smlouvu s australským ADC, Lawrencem “Lost” Huiem, který přišel do týmu v polovině uplynulé sezóny, když se postavil na bot vedle supporta  Andy “Smoothie” Ta, který nyní hájí barvy TSM.

 

 Radim Minář

Zdroje: dotesports.com

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor