in

Mars je konečně tady

Slibovaný hrdina Mars konečně přichází do Doty 2.

První zmínka o Martovi pochází z The International 2019, kde byl poprvé představen společně s Grimstrokem. Druhý zmíněný hrdina už ve hře pár měsíců je, Mars přišel na řadu až teď.

Schopnosti

Spear of Mars

Mars hodí svůj oštěp, který odhodí nepřátele a způsobí jim magické poškození. Pokud je hrdina odhozen na strom, skálu nebo budovu, bude hrdina omráčen. Kouzlo se nezaciluje na jednotku, tudíž se nedá vyblokovat předmětem Linken´s Sphere nebo odrazit Lotus Orbem.

God´s Rebuke

Mars uhodí svým štítem do nepřátel, kteří stojí před ním. Udělí jim kritické fyzické poškození, které prochází magickou imunitou.

Bulwark

Jediná Martova pasivní schopnost z něj dokáže udělat doslova tank. Je podobná schopnosti „Bristleback“, která blokuje část poškození ze stran a zezadu. Bulwark blokuje poškození ze stran, ale hlavně zepředu, a to až 70 %. Předpokládá se tedy, že budete hrát velice ofenzivně.

Arena of blood

Jeho ultimátní schopností je kruh, ve kterém uzavře své nepřátele a nenechá je odejít. Jakmile se dotknou hranic kruhu, jsou odhozeni zpět a dostávají magické poškození. Kouzlo neprochází magickou imunitou, takže jediná možnost záchrany je Black King Bar.

Shrnutí

Mars je velmi agresivní hrdina se sílou jako primárním atributem a útokem na blízko. Nejspíše se bude hrát na pozicích Offlane a Carry. Jednak umí udělit obrovské množství fyzického poškození a zároveň jeho ultimátní schopnost dává spousty manévrovacího prostoru jeho spoluhráčům. Uvidíme, jak se Mars bude hrát, ale předpokládám, že bude v nejbližším patchi podstatně oslaben, jak už to většinou s novými hrdiny bývá.

Zdroje: dota2.com

Michal Mašika

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor