in

MDL Disneyland Major – den čtvrtý

Shrnutí čtvrtého dne pařížského Majoru

Úvodní duel dne byl jedním z nejzajímavějších zápasů, jaký je vůbec možný vidět. Evil Geniuses (Arteezy, Sumail, s4, Crit, Fly) se utkali s týmem Liquid (Matumbaman, Miracle, MindControl, Gh, Kuroky). První hra byla v podstatě rozhodnuta už během draftu. Lastpick Broodmother zatloukl EG hřebíček do rakve a celá hra se hrála jen z povinnosti. Druhá hra byla poměrně vyrovnaná, díky výkonu Crita dokázali EG vyrovnat. Rozhodující mapa přinesla skvělou podívanou. Opět to byl Crit, díky kterému dokázali EG vyhrát. Jeho Lina byla přímo famózní. EG vítězí 2:1 a postupují do semifinále Upper Bracketu.

Zdroj: vpesports.com

Další utkání proti sobě postavilo Vici Gaming (Paparazi, Ori, Yang, Fade, Dy) a Ninjas in Pyjamas (Ace, Fata, 33, Saksa, ppd). Momentálně nejsilnější čínský tým si brousil zuby na vítěze posledního Minoru. První bod v sérii však získali outsideři. Číňané dokázali vyrovnat stav série po zcela dominantním výkonu v druhé hře. NiP se však dokázali z prohry oklepat a předvést výborný výkon, kterým si zajistili vítězství 2:1 v sérii a utkání s EG.

Přečtěte si také: MDL Disneyland Major – den třetí

Zdroj: joindota.com

Nyní se přesouváme k Bo1 sériím Lower Bracketu. Nejprve se utkaly celky Chaos Esports Club (Hfn, w33, Tavo, Misery, Kingrd) a Pain Gaming (Mandy, 4dr, Liposa, Thiolicor, 444). V napínavém klání, ve kterém nejprve vedli Chaos EC nebylo místo pro chyby. Pain Gaming spatřili zaváhání soupeřů, kterého využili ve svůj prospěch a udrželi se v turnaji. Chaos EC na turnaji končí.

Zdroj: vpesports.com

Úplně poslední zápas dne spolu svedly celky Fnatic (MP, Abed, iceiceice, DJ, Jabz) a Keen Gaming (Old chicken, –, Eleven, Kaka, Dark). Výhra se čekala od Fnatic, ovšem Keen Gaming jsou pověstní svou nepředvídatelností a schopností překvapit. To se také stalo. V zoufalém boji o setrvání v turnaji přehráli nejlepší tým SEA regionu a zaslouženě si drží naději na titul. Fnatic se loučí s turnajem, aniž by vyhráli jedinou sérii.

Zdroj: joindota.com

Dění na turnaji můžete sledovat na twitch.tv/mdldisney.

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor