in

MDL Disneyland Major – den druhý

Výsledky druhého dne pařížského Majoru

Skupina A

Boj o naději na postup do skupiny vítězů zahájily týmy Beastcoast (EternalEnvy, Ryoya, Brax, tmt, ixmike88) a Keen Gaming (Old chicken, –, Eleven, Kaka, Dark). Beastcoas evidentně ještě nejsou sehraní a toho Číňané využili ke své drtivé výhře 2:0.

Svou dobrou náladu z výhry chtěli Keen Gaming udržet i nadále a zvítězit nad týmem Liquid (Matumbaman, Miracle, MindControl, Gh, Kuroky). To se jim ovšem vůbec nepodařilo. Evropský gigant nedal KG nejmenší šanci a zajistil si tak místo v Upper Bracketu.

Zdroj: MDL

Skupina B

Ninjas in Pyjamas (Ace, Fata, 33, Saksa, ppd) vyzvali v souboji o únik Lower Bracketu ruský celek Empire (Dream, Kodos, Maden, Sayuw, KingR). NiP si s přehledem poradili se svým soupeřem, který nedokázal ve skupině získat ani jedinou hru.

Následné utkání postavilo proti sobě NiP a Chaos Esports Club (Hfn, w33, Tavo, Misery, Kingrd). Zdá se, že vítězové posledního Minoru jsou ve velké formě, jelikož vyhráli i tuto sérii velice přesvědčivě 2:0. Mohou se těšit do Upper Bracketu.

Zdroj: vpesports.com

Skupina C

V prvním zápase druhého dne skupiny C si poměřili síly Mineski (Ahjit, Moon, Kpii, Bimbo, Ninjaboogie) a Pain Gaming (Mandy, 4dr, Liposa, Thiolicor, 444). První hra byla vcelku vyrovnaná, zvítězit dokázal asijský tým. Ve druhé hře už Minesku ukázali svou dominanci a pojistili si tak výhru 2:0.

Hned poté vyzvali vítězové předchozí série PSG.LGD (Ame, Maybe, Chalice, Fy, xNova). Čínský tým je jedním z nejkonzistentnějších týmů, který podává pravidelně obstojné výsledky. Nebylo tedy překvapením, že PSG.LGD zvládli i tento duel dotáhnout k vítěznému konci 2:0.

Zdroj: theflyingcourier.com

Skupina D

V boji o postup do Upper Bracketu zůstaly ve skupině D tři týmy, a to Fnatic (MP, Abed, iceiceice, DJ, Jabz), Complexity Gaming (Meracle, Limmp, Monkeys-forever, Zfreek, 343) a OG (Ana, Topson, Ceb, Jerax, Notail). Nejprve se utkali Fnatic a Complexity. První hra vyšla lépe týmu Fnatic, druhá zase Complexity. Až třetí hra byla vyrovnaná a napínavá. Zvítězit se po dlouhém boji podařilo Complexity Gaming.

Zdroj: computerszone.co.uk

Ti vyzvali v závěru dne úřadující mistry světa. Vypadá to, že OG nabírají formu, se kterou se velmi dlouhou dobu nepotkali. Jejich výhra 2:0 byla velmi přesvědčivá. Postup do Upper Bracketu si nepochybně zaslouží.

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor