in

MDL Disneyland Major – den pátý

Shrnutí pátého dne na pařížském Majoru

Po jednodenní pauze se opět rozjíždí skvělá podívaná, tentokrát v Lower Bracketu.

Nejprve poměřili síly PSG.LGD (Ame, Maybe, Chalice, Fy, xNova) a Complexity Gaming (Meracle, Limmp, Monkeys-forever, Zfreek, 343). Vicemistři světa vybírali své oblíbené hrdiny a nedali americkému týmu nejmenší šanci ani v jedné z obou her. Po výsledku 2:0 z pohledu Číňanů se loučí Complexity s turnajem.

Zdroj: gamermatters.com

V dalším utkání mezi Virtus.Pro (Ramzes666, Noone, Pasha, Rodjer, Solo) a Mineski (Ahjit, Moon, Kpii, Bimbo, Ninjaboogie) byli jednoznačnými favority VP. To také potvrdili skvělými výkony. V obou hrách se jim podařilo zvítězit nad momentálně nejsilnějším hrdinou ve hře – Drow Ranger. Vítězství 2:0 je posouvá do dalšího kola Lower Bracketu.

Třetí zápas dne přinesl souboj týmů Pain Gaming (Mandy, 4dr, Liposa, Thiolicor, 444) a Liquid (Matumbaman, Miracle, MindControl, Gh, Kuroky). Favority byli jednoznačně hráči z týmu Liquid. První hra ovšem ze začátku ukazovala úplný opak. Brazilci naprosto dominovali hře. Liquid vypadali, jakoby vůbec nevěděli, co mají dělat. Kvůli několika chybám na straně Pain Gaming však evropský celek dokázal hru otočit ve svůj prospěch. Prvních 26 minut byla hra víceméně vyrovnaná. Poté Liquid začali nemilosrdně zabíjet soupeře a díky tomu zvítězili i na druhé mapě. Posílají tak Brazilce domů.

Zdroj: dotesports.com

Závěrečné utkání bylo čínské derby. Vici Gaming (Paparazi, Ori, Yang, Fade, Dy) vyzvali Keen Gaming (Old chicken, –, Eleven, Kaka, Dark). V obou hrách vybrali Vici Snipera, což je velmi neobvyklé. První hru dokonce hrál proti jednomu ze svých nejhorších nepřátel – Spektře. Přesto se Vici Gaming podařilo ovládnout obě dvě hry a zachovat si naději na titul. Keen Gaming opouští turnaj na 9. – 12. místě.

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor