in

MDL Disneyland Major – den první

Shrnutí prvního dne na pařížském Majoru.

Skupina A

První utkání skupiny A odehráli Virtus.pro (Ramzes666, Noone, Pasha, Rodjer, Solo) a tým Beastcoast. Očekávala se jasná výhra VP, ovšem Beastcoast dali favoritům zabrat. Konečné skóre je 2:1 pro ruský celek, vítězství však nebylo zadarmo.

Zdroj: Virtus.pro

Další série představila týmy Liquid (Matumbaman, Miracle, MindControl, Gh, Kuroky) a Keen Gaming (Old chicken, –, Eleven, Kaka, Dark). První hru získali Číňané a vypadalo to jako na posledním Majoru, kde TL poslali do Lower Bracketu. Tentokráte se Liquid dokázali vzchopit a získat následující dvě mapy. Série tedy skončila 2:1 pro Liquid.

Série vítězů mezi VP a TL přinesla dvě velice vyrovnané hry. Z přímého postupu do Upper Bracketu se nakonec radovali Virtus.pro, jenž lépe zvládli udržet nervy na uzdě.

Skupina B

Úvodní zápas skupiny B mezi týmy Secret (Nisha, MidOne, Zai, Yapzor, Puppey) a Empire (Dream, Kodos, Maden, Sayuw, KingR). O favoritovi nebylo pochyb. Tým Secret si došel pro hladké vítězství 2:0.

Zdroj: vpesports.com

Následující série uvedla Ninjas in Pyjamas (Ace, Fata, 33, Saksa, ppd) a Chaos Esports Club (Hfn, w33, Tavo, Misery, Kingrd). První hru naprosto ovládli NiP a vypadalo to, že nedají svým soupeřům šanci ani ve druhé hře. Stal se však úplný opak a brazilský tým dokázal následující dvě hry získat. Skóre je tedy 2:1 pro Chaos E. C.

Zápas o postup do skupiny vítězů se odehrál mezi vítězi předchozích sérií. Jasně dominoval tým Secret, který zvítězil velmi přesvědčivě v obou hrách.

Skupina C

V úvodním duelu se ve skvělém světle předvedli hráči Vici Gaming (Paparazi, Ori, Yang, Fade, Dy) díky jednoznačnému vítězství 2:0 nad Brazilci z Pain Gaming (Mandy, 4dr, Liposa, Thiolicor, 444).

Zdroj: vikings.gg

PSG. LGD (Ame, Maybe, Chalice, Fy, xNova) oslavili návrat Maybeho výhrou 2:0 nad týmem Mineski (Ahjit, Moon, Kpii, Bimbo, Ninjaboogie). Jejich hra byla taková, jakou jsme ji znali dříve – velmi agresivní. Návrat jejich hlavní hvězdy jim velice pomohl.

Čínské derby o postup do Upper Bracketu bylo k překvapení všech velice jednostranné. Očekával se vyrovnaný duel, ovšem Vici Gaming předvedli naprosto famózní Dotu a zničili PSG.LGD za 22 a 31 minut.

Skupina D

Favoritem poslední skupiny byl celek Evil Geniuses (Arteezy, Sumail, s4, Crit, Fly), který v úvodním zápase vyzval outsidery z Complexity Gaming (Meracle, Limmp, Monkeys-forever, Zfreek, 343). Obě hry probíhaly úplně stejně, a to postupným budováním náskoku v množství zlata a zkušeností EG. Konečný výsledek je tedy 2:0 pro Evil Geniuses.

V následující sérii jsme mohli vidět úřadující mistry světa OG (Ana, Topson, Ceb, Jerax, Notail) a Fnatic (MP, Abed, iceiceice, DJ, Jabz). Favoritem série byli nepochybně Fnatic, jelikož poslední dobou předvádí velmi kvalitní výkony na velkých turnajích. Tím se ovšem OG nenechali zastrašit a smetli své soupeře 2:0 bez jakýchkoli problémů.

Zdroj: hotnewgaming.com

Evil Geniuses na závěr vyzvali OG v boji o Upper Bracket. Oba celky byly nabuzené z předchozích jednoznačných výher a chtěli si vítězství zopakovat. To se však mohlo povést pouze hráčům jednoho týmu. Těmi hráči byli favorité z EG, kteří jsou momentálně ve skvělé formě.

Dění v Paříži můžete sledovat živě na kanálu twitch.tv/mdldisney.

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor