in

MDL Disneyland Major – den sedmý

Shrnutní sedmého dne pařížského Majoru

Hned první zápas dne mezi PSG.LGD (Ame, Maybe, Chalice, Fy, xNova) a Ninjas in Pyjamas (Ace, Fata, 33, Saksa, ppd) přinesl zajímavou podívanou. V úvodní hře jsme se dočkali Meepa na straně NiP, díky kterému získali první bod v sérii. Druhou mapu získali Číňané a srovnali tak stav na 1:1. Díky skvěle zahranému Ember Spiritovi se podařilo PSG.LGD získat i druhý bod a vyřadit tak NiP z turnaje.

Zdroj: dotesports.com

Následně se střetli loňští mistři světa OG (Ana, Topson, Ceb, Jerax, Notail) s těmi předloňskými (Matumbaman, Miracle, MindControl, Gh, Kuroky). Po porážce od týmu Secret si chtěli OG spravit chuť vítězstvím, a to se jim také v první hře podařilo. Liquid srovnali stav série díky skvělému výkonu, který předvedli ve druhé hře. V rozhodujícím duelu nedali OG nejmenší šanci a poslali je balit kufry.

Boj o postup do grandfinále mezi Evil Geniuses (Arteezy, Sumail, s4, Crit, Fly) a Secret (Nisha, MidOne, Zai, Yapzor, Puppey) ukázal, proč se vyplatí koukat na Major. První hru získali Secret, druhou zase jejich severoameričtí oponenti. Rozhodující hra byla pastvou pro oči. Celky se střídaly ve vedení a až do posledních chvil mohl vyhrát kdokoli. Díky skvělému taktickému manévru týmu Secret byli EG obklíčeni a nakonec poraženi.

V poslední sérii dne se bojovalo o postup na stupně vítězů a boj s EG o postup do grandfinále. Liquid vyzvali PSG.LGD. Favoritem nebyl ani jeden z týmů. Miracle a jeho Morphling dovedli Liquid k vítězství v první hře. Číňané vrátili úder ve hře, která byla pro Liquid už téměř vyhraná. Evropský celek se tím však nenechal rozhodit a dokázal zvítězit v rohodující hře a zajistit si třetí místo.

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor