in

MDL Disneyland Major – den šestý

Rekapitulace šestého dne pařížského Majoru

V prvním duelu šestého dne se utkaly celky PSG.LGD (Ame, Maybe, Chalice, Fy, xNova) a Virtus.Pro (Ramzes666, Noone, Pasha, Rodjer, Solo). Od obou týmů se čekalo mnoho a konec v turnaji by byl pro všechny zúčastněné hráče neúspěchem. PSG.LGD dokázali vyhrát první mapu neustálým budováním výhody na zlato a zkušenosti. Druhá hra byla poněkud jiná, VP se chtěli za každou cenu udržet v turnaji a málem se jim to i povedlo. Ovšem Číňané zachovali klidné hlavy a zvrátili průběh hry. Skóre 2:0 vyřazuje VP z turnaje.

Následně se pokusili Vici Gaming (Paparazi, Ori, Yang, Fade, Dy) porazit Liquid (Matumbaman, Miracle, MindControl, Gh, Kuroky). První hra Číňanům vyšla podle jejich přání a dostali se tak do vedení 1:0 v sérii. Liquid poté srovnali v napínavé hře stav na 1:1. Na rozhodující mapě přálo štěstí více evropskému celku, který si zůstává v turnaji i nadále. Vici Gaming v Paříži končí.

Zdroj: esportsranks.com

Nyní se přesouváme k Upper Bracketu. Tam vyzval tým Secret (Nisha, MidOne, Zai, Yapzor, Puppey) mistry světa OG (Ana, Topson, Ceb, Jerax, Notail). Po vítězství nad Virtus.Pro se čekalo od OG mnoho. Ani v jedné hře se jim však nepodařilo naplnit vysoká očekávání. Secret si zajišťují další medailovou pozici a OG čeká Lower Bracket.

Poslední série proti sobě postavila dva velké rivaly. Ninjas in Pyjamas (Ace, Fata, 33, Saksa, ppd) vyzvali nejlepší severoamerický Evil Geniuses (Arteezy, Sumail, s4, Crit, Fly). V první hře táhl Sumail svůj tým k vítězství za svého Morphlinga, přestože ho hrál na profesionální scéně úplně poprvé. Ve druhé hře vrátili NiP úder a srovnali tak stav série na 1:1. Rozhodující duel se podařilo zvítězit EG, nejen díky skvělému výkonu Sumaila. Rovzněž si tak zajistili medailové umístění.

Během turnaje byl rovněž překonán rekord v úspěšnosti hráče s jeho oblíbeným hrdinou. Ten vylepšil Arteezy s Lycanem s neuvěřitelným winratem 78,57 %.

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor