in

MDL Disneyland Major – den třetí

Rekapitulace prvního dne play-off.

V úvodním zápase dne se představili Secret (Nisha, MidOne, Zai, Yapzor, Puppey) a PSG.LGD (Ame, Maybe, Chalice, Fy, xNova). V první hře nedaly světové jedničky Číňanům šanci, zvítězily velice přesvědčivě po necelých 29 minutách. Následující hra vypadala podobně, ovšem na koni byli PSG.LGD v čele s jejich hvězdou Maybem, který hrál svého oblíbeného Storm Spirita. Stav série se tedy vyrovnal na 1:1. Poslední hru dokázali Secret ovládnout podobně snadno, jako tu první. Posouvají se tedy do semifinále Upper Bracketu a PSG.LGD mají druhou šanci ve skupině poražených.

Zdroj: esportsranks.com

Poté vyzvali Virtus.pro (Ramzes666, Noone, Pasha, Rodjer, Solo) OG (Ana, Topson, Ceb, Jerax, Notail). Ruský celek byl jednoznačným favoritem. OG jsou sice loňští mistři světa, od té doby se však neumístili na stupních vítězů na žádném z turnajů. 27. místo v DPC žebříčku mluví samo za sebe. První hra byla poměrně vyrovnaná. Až do zhruba dvacáté minuty, kdy se VP pokusili zabít Anu, a to se jim šeredně vymstilo. OG se poté rozeběhli k základně svých oponentů začali ji demolovat. VP se k překvapení komentátorů vzdali. Od další hry se čekalo probuzení na straně ruského celku. Nic takového se však nestalo a OG Virtus.Pro rozdrtili po 19 minutách bez sebemenšího náznaku slitování.

Zdroj: vpesports.com

Nyní se přesouváme k Bo1 sériím prvního kola Lower Bracketu. Zde se utkali Beastcoast (EternalEnvy, Ryoya, Brax, tmt, ixmike88) a Complexity Gaming (Meracle, Limmp, Monkeys-forever, Zfreek, 343). Od těchto severoamerických týmů se čekal vyrovnaný souboj, a tak se stalo. Prvních 24 minut nemohl být zápas vyrovnanější. Poté zaveleli Complexity k útoku a nedali oponentům šanci. Complexity si tak stále drží naději na dobré umístění, Beastcoast se s turnajem loučí.

Zdroj: vpesports.com

Na konci dne spolu svedly souboj o přežití týmy Empire (Dream, Kodos, Maden, Sayuw, KingR) a Mineski (Ahjit, Moon, Kpii, Bimbo, Ninjaboogie). Mineski nedali ruskému celku nejmenší šanci a zůstávají tak ve hře. Empire na Majoru končí.

Zdroj: twitter.com/MineskiProTeam

Živý přenos z Paříže můžete sledovat na twitch.tv/mdldisney.

Michal Mašika

Článek napsal Michal Mašika

Redaktor Esportsmagazin.cz, nadšenec do esportu, programování a fotbalu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor