in

Mechanická herní klávesnice HyperX Alloy FPS RGB

Ponořte se do světa mechanických klávesnic.

Mechanické klávesnice jsou dnes velice probírané téma. Někteří hráči si vychutnávají každý zvuk kliknutí, zatímco jiní si myslí, že jsou archaickou záležitostí, která patří do minulosti někde k Windows 95. Mechanická klávesnice je určená hlavně pro ty, kteří hledají okamžitou odezvu a taky klávesnici, která má dlouhou životnost a je lehce přenositelná.

Trh s klávesnicemi tohoto typu se neustále rozšiřuje a to zaznamenaly především největší společnosti, mezi které nepochybně patří HyperX. Ta představila HyperX Alloy FPS RGB a dle webové stránky slibuje vysoce výkonnou klávesnici navrženou tak, aby zajistila, že plně podpoří vaše herní dovednosti.

Klávesnice FPS RGB je vyrobena z hliníkové slity a je nejnovější iniciativou společnosti, která se snaží vyhovět především požadavkům hráčů esportu. Klávesnice je extrémně rychlá, citlivá a nepotřebuje velkou sílu k její použití. Rovněž nechybí osvětlení RGB, které si uživatlé mohou přizpůsobit pomocí oficiálního softwarového balíčku HyperX. Jedná se o tzv. duhové spektrum, které běží vodorovně přes veškeré klávesy a vytváří tak tento příjemný světelný efekt. Tahle vychytávka je ideální hlavně pro esport streamery, kteří se chtějí předvést. Samozřejmě je možnost nechat během hraní standartní podsvícení, pokud jsou pro hráče světla rušivé.

Photo by HyperX
Photo by HyperX

Světelné efekty jsou fantastické a opravdu přidanou hodnoutou. Tou hlavní je však přenositelnost. HyperX Alloy FPS RGB je poměrně malý v porovnání s jinými mechanickými klávesnicemi. Celá konfigurace se děje pouhým připojením k počítači prostřednictvím konektoru USB. To dělá neuvěřitelně komfortní klávesnici co se cestování týče, takže pro hráče, kteří jsou stále v pohybu na turnajích, je tato klávesnice skvělou volbou.

Jednoduše řečeno, jedná se o velice kompaktní klávesnici. To znamená, že cena je zde důležitým faktorem, protože tato mechanická klávesnice stojí 109,99 USD (cca 2400 Kč).

Zdroje: HyperX

 Jiří

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor