Zdroje: Riot Games
in

Mickey se připojuje k Excel Esports jako mid laner

Mickey hrál League of Legends za tým APK Prince v Jižní Koreji.

Excel Esports získal korejského mid lanera Sona „Mickey“ Young-mina, podle zprávy turecké esportové stránky Esporin. 21letý hráč se údajně stane mid lanerem, který bude bojovat za tým Excel Esports již na LEC v letním Splitu 2019.

Mickey již během své čtyřleté kariéry prostřídal několik týmů. Mezi ně patří Afreeca Freecs, ROX Tigers, Team Liquid a Golden Guardians. Naposledy hrál za APK Prince, korejský tým, který je v lize Challenger. Týmu pomohl dosáhnout druhého místa během jarního Spring Split.

Zdroje: Riot Games

Mezitím, Excel Esports tvrdě bojoval. Tým z Velké Británie skončil až na devátém místě a v důsledku toho, tým provedl určité změny. Poslední změny se týkaly nového člena AD Carry Pettera „Hjarnan“ Freyschussa, stejně jako trenéra Davida „DLim“ Lima.

Přečtěte si také: Celek Excel Esports podepsal smlouvu s novým AD Carrym. Není jím nikdo jiný než Petter “Hjarnan” Freyschuss.

Mickey neměl moc úspěchů mimo korejské ligy – jeho zastávky v týmech Golden Guardians a Team Liquid skončili katastrofickými výsledky. Právě kvůli toho mnoho lidí nedoufá, že tato akvizice týmu Excel Esports bude přínosná. Na tyto předčasné předpovědi si však musíme počkat.

Zdroje: dotesports.com

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor