in

MikeYeung opouští TSM

Letošní sezóna neskončila zrovna podle představ předního amerického celku TSM a po té co se nedokázali kvalifikovat ani na Worlds, přichází první změna, kterou je odchod junglera MikeYeung.

„Chlapi, od sezóny 2019 se chci připojit k novému týmu. Omlouvám se ta to, že se mi v letošním roce příliš nedařilo a doufám, že mi odpustíte. Pořád ale odcházím šťastný a plný vzpomínek na TSM,“ takto se k celé situaci vyjádřil sám MikeYeung.

 

Avšak vzhledem k tomu, že je nyní stále ještě podle globální databáze kontraktů hráčem TSMMikeYeung tak nemůže podepsat v novém týmu a to do 19. listopadu, kdy mu skončí se stávajícím týmem smlouva. Sám MikeYeung se k týmu připojil před letošní sezónou, společně s dvojicí na botu z G2 Esports, kterou je známá dvojice Jesper “Zven” Svenningsen a support Alfonso “Mithy” Aguirre Rodríguez.

 

Navzdory slibnému začátku sezóny 2018 pak ale TSM skončili po jarní části až na pátém místě, což je nejnižší umístnění, na kterém se organizace kdy umístila. Právě po katastrofálním jarním splitu se organizace rozhodla poslat MikeYeunga do academy týmu a jeho místo v týmu zaujal Jonathan “Grig” Armao. MikeYeung pak zůstal na soupisce academy týmu až do konce sezóny.
S jeho odchodem se tak nyní academy sekce potýká s chybějícím junglerem. Zatím není jasné, jestli Grig zůstane v hlavní sestavě TSM, nebo bude poslán zpět do academy a jeho místo v hlavní sestavě zaujme někdo nový.

 

 Radim Minář

Zdroje: dotesports.com

 

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor