in ,

Mikyx a jeho problémy se zápěstím

Mihael “Mikyx” Mehle se nedávno v jednom z rozhovorů vyjádřil ke svému zdravotnímu stavu, konkrétně ke svému problému se zápěstím.

Mikyx se už dlouhodobě potýká s tímto problémem a nyní přiznal, že se stav jeho zápěstí vůbec nelepší. Ačkoliv týmu pomohl vyhrát první split, v některých hrách nebyl angažován, protože se o něj tým G2 Esports velmi obával.

Proto celek v průběhu prvního splitu LEC ligy naverboval do svých řad velmi zkušeného a ostříleného švédského hráče Promisqa. Hampus “Promisq” Mikael Abrahamsson zaskakoval vždy ve hrách, ve kterých nebyl obsazen klasicky Mikyx.

G2 Esports si svým vítězstvím v prvním splitu v LEC zajistil čestné místo v nadcházející mid season. Není však jasné, jestli Mikyx do té doby bude v pořádku. Celek očekával, že když dá Mikyxovi určitý prostor na zotavení, jeho zdravotní stav se výrazně zlepší. Avšak tomu tak nebylo. Zjistilo se totiž, že Mikyx hrál celé play-off s velkými bolestmi.

Proto se momentálně G2 Esports snaží najít alternativu jak Mikyxovi pomoci, aby se co nejdříve jeho problémy se zápěstím zlepšily.

Zdroje: medium.com

Tomáš Kratochvíl

Článek napsal Tomáš Kratochvíl

Skateboardista, student letectví a redaktor EsportsMagazin.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor