in

Mousesports odhalili novou sestavu

Německá organizace mousesports odhalila sestavu s novou trojicí hráčů.

Server hltv.org už dřívě přišel s informací, že hráči Özgür „woxic“ Eker, Finn „karrigan“ Andersen a David „frozen“ Čerňanský jsou v hledáčku právě organizace mousesports. Tato infomace byla nyní potvrzena. Změny byly nutné. Po již několikátém neúspěchu, tentokrát na Minoru, kde se mousports nepodařilo kvalifikovat na první letošní major v Katovicích byly změny na spadnutí.

Tomáš „oskar“ Šťastný a Miikka „suNny“ Kemppi, kteří nyní již v sestavě nefigurují, byli nejprve považování za nedílnou součást a její základní kameny. Mousesports se ale rozhodli, že tyto hráče nakonec postaví mimo službu. Důvodem prý byla rozdílná vize nového v týmu. Smlouva s oskarem byla po vzájemné dohodě rozvázána, a ten tak zůstává bez angažmá. Sám přiznává, že neví kam jeho cesty povedou, ale rozhodně ho ještě na scéně uvidímě. SuNny zůstává společně se STYKem na lavičce. Slovenský reperezentant nicméně oznámil, že se chystá na hostování do týmu NoChance, ve kterém před podepsáním smlouvy s mousesrpots působil frozen.

Kdo si svoji pozici v mousesports udržel jsou  Robin „ropz“ Kool a Chris „chrisJ“ de Jong, kolem kterých se právě nový tým postaví. Roli IGL převezme karrigan, který se do týmu vrací poté, co reprezentoval barvy Faze. U německé organizace už působil jak v obodobí CS 1.6, tak i v CS:GO v letech 2010-2014. Woxic nahradí jako hlavní sniper oskara. Největším otazníkem zůstává obsazení slovenského mladíčka frozena, který se tuto sezónu rozhodl rozvíjet svůj talent v zahraničí. Na jeho budoucí výkony v tomto týmu jsem sám zvědavý. Na druhou stranu, v NoChance po boku skvělých hráčů předváděl excelentní výkony.

 

Estonia Robin „ropz“ Kool
Netherlands Chris „chrisJ“ de Jong
Denmark Finn „karrigan“ Andersen
Turkey Özgür „woxic“ Eker
Slovakia David „frozen“ Čerňanský

Finland Miikka „suNny“ Kemppi (inactive)
Slovakia Martin „STYKO“ Styk (inactive)

Zdroje:
HLTV.org (foto)
Twitter mousesports

Petr Utíkal

Petr Utíkal

Článek napsal Petr Utíkal

Streamer s láskou k esportu, vášnivý tenista a snažící se student.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor