in

Ninja zve fanoušky do zákulisí výstavby nového pokoje

Fanoušci oblíbeného streamera Tylera “Ninja” Blevinse  netrpělivě čekali na odhalení jeho nové herní místnosti. Nyní když je vše hotovo, tak prostřednictvím videa pozval své fanoušky do zákulisí toho, jak nové „Ninja Dojo“ vznikalo.

Neexistuje jiný způsob jak tutu streamovací místnost popsat, než tím, že je jednoduše neuvěřitelná. Má v sobě téměř vše, co by hráč od svého doupěte mohl chtít: Několik monitorů a televizí, ovládací prvky pro fotoaparáty a osvětlení, paměťovou stěnu a tlačítko pro „boogie„, díky kterému se následně ze stropu začne spouštět disko koule.

To ale samozřejmě není všechno. Pokoj obsahuje i tzv. analytickou oblast, ve které na stěně visí 82“ televizor od Samsungu, na kterém může prozkoumávat své gameplaye,  nebo představovat tipy a triky.

Na začátku videa pozve fanoušky do svých začátků, tedy do 18. srpna roku 2012, kdy na YouTube nahrál své úplně první video, které se týkalo nastavení hry. Nyní o více jak šest let později má tak Ninja nejlepší vybavení v jedné z nejlepších streamovaích místností na světě.

Když se Ninja vracel 30. října domů po letošním TwitchConu, ujal se dokončování na svém novém herním doupěti. Následně, když se poprvé otevřeli jeho dveře zmohl se na jedinou větu, „Bože můj.
Myslím, že se dá bezpečně říci, že se jedná o nejlepší místo pro vysílání na Twitchi,“ prohlásil Ninja na konci svého videa. A my musíme z celého srdce souhlasit.

 Radim Minář

Zdroje: dotesports.com

Článek napsal Radim Minář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor