Zdroje: NissanNews.com
in

Nissan vstupuje do světa esportu s Faze Clan a OpTic Gaming

Společnost Nissan vstupuje do světa esportu tím, že se stává první automobilkou, která spolupracuje se dvěma z největších týmů v tomto prostoru. Těmi jsou Faze Clan a OpTic Gaming.

„Pro každou společnost, která se snaží zasáhnout generaci Z a publikum mileniálů, je streaming a esport obrovskou příležitostí,“ řekl Robert Cross, mediální ředitel Nissan North America, Inc. „Jsme přesvědčeni, že toto partnerství představuje nový přístup, jak se propojit s miliony fanoušků prostřednictvím jejich oblíbených hráčů.“

FaZe Clan sídlí v Hollywood Hills a je nejprodávanějším esportovým týmem na světě. Tým soutěží v konkurenčních titulech, jako je Call of Duty, Counter-Strike: Global Offensive, FIFA, Fortnite Battle Royale, Battlegrounds a dalších. FaZe Clan je také znám pro značku tzv. životního stylu, kterou vybudoval prostřednictvím svého merche a osobností, které streamují na Twitchi a YouTube.

 

 

„Jsme nadšeni, že máme inovativní automobilovou společnost, jako je Nissan za našeho sponzora a partnera značky,“ řekl Lee Trink, generální ředitel společnosti FaZe Clan.

„Je to čest pro OpTic představit Nissan esportovému světu,“ uvedl Ryan Musselman, prezident OpTic Gaming. „Společnost Nissan inovuje od třicátých let a věříme, že přechod na naši technicky zdatnou základnu fanoušků přispěje k tomu, že Nissan bude pokračovat ve své historii zlepšování životů majitelů vozidel prostřednictvím jejich jedinečného přístupu technologické integrace.“

 

 

V rámci dohody se logo Nissan hrdě objeví na dresech obou týmů FaZe Clan a OpTic Gaming. Členové jednotlivých týmů budou mít navíc přístup k vozidlům Nissan. Mezi vozidla budou patřit Nissan Armada, Altima, Kicks a celoelektrický Nissan LEAF.

Zdroje: NissanNews.com

Jiří Sedláček

Článek napsal Jiří Sedláček

Zakladatel EsportsMagazin.cz, fanoušek esportu, VR, blockchainu a kryptoměn.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahrávám…

0

Zanech zde svůj názor